بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۲
در نوزدهمین روز ماه جاری؛

مجمع "ومعادن" برگزار خواهد شد

مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با نماد "ومعادن" روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۴۳۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از مسجد بلال نرسیده به چهارراه پارک وی، مجموعه فرهنگی و ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی، سالن تلاش برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

از کلیه سهامداران محترم و نمایندگان قانونی آن‌ها درخواست می‌گردد جهت اخذ برگ ورود به جلسه، یک ساعت قبل از برگزاری مجمع با ارائه کارت ملی به محل برگزاری مجمع مراجعه نمایند. ضمنا اشخاصی که از طرف سهامداران وکالت یا نمایندگی دارند، باید اصل وکالتنامه معتبر یا نامه نمایندگی به همراه داشته باشند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.