بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۶
در ۳ ماهه اول سال رقم خورد؛

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی "غنوش"

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی
شرکت نوش مازندران از فروش محصولات خود در دوره ۳ ماهه به درآمد ۴۲ هزار و ۷۴۳ میلیون تومانی دست پیدا کرد.
کد خبر : ۲۸۲۴۸۳
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی

بورس‌نیوز:

شرکت نوش مازندران با سرمایه ثبت شده ۱۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۸۵۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری نشان داد که سال جدید توام با اتفاقات خوب و مثبتی برای این شرکت است.

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی

میزان درآمدی که شرکت نوش مازندران در سومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و ارائه خدمات بود، این شرکت غذایی از فروش محصولات خود به درآمد ۲۰ هزار و ۷۴۱ میلیون تومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افت ۴ درصدی همراه بود و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۱۳ درصدی همراه شد، همچنین این شرکت میزان درآمد تجمیعی که در این دوره یک ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۸۵ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی

گزارش قبلی را از اینجا بخوانید...

بیشترین درآمدزایی که شرکت نوش مازندران از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «کنسانتره مرکبات» با ۲۰ هزار و ۴۷۴ میلیون تومان بود درآمدی که "غنوش" از فروش این محصول در خردادماه به دست آورد برابر با ۹۹ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «کنسانتره مرکبات» پرفروش‌ترین محصول این شرکت سایر (ارائه خدمات) بود که با ۲۴۱ میلیون تومان کسب درآمد، جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده است. همچنین شرکت نوش مازندران در ماه جاری از «روغن پوست پرتغال و اسانس مرکبات (تولید)» هم کسب درآمد.

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.