بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۳
با شعار «همه با هم برای اقتصاد دیجیتال»؛

آغاز فعالیت بیست و هفتمین نمایشگاه «الکامپ ۲۷»

آغاز فعالیت بیست و هفتمین نمایشگاه «الکامپ ۲۷»
نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) با شعار «همه با هم برای اقتصاد دیجیتال» امروز (شنبه نهم تیرماه) با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعالیت خود را آغاز کرد.
کد خبر : ۲۸۲۴۹۴

به گزارش بورس نیوز، بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ با شعار «همه با هم برای اقتصاد دیجیتال» صبح امروز (شنبه) با حضور وزیر ارتباطات و فعالان حوزه ارتباطات و فناوری کشور، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و فعالیت آن تا ۱۲ تیرماه ادامه خواهد داشت.

در این نمایشگاه مجموعه‌های استارتاپی و شرکت‌های فعال در این حوزه حضور خواهند داشت تا در جهت رشد اقتصاد دیجیتال کشور یاری رسانند.

استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی رویکرد بیست و هفتمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) است.

بخش عمده‌ای از سرمایه در صنایع قدیمی‌تر هزینه شده و برگزاری این نمایشگاه بستری را فراهم می‌سازد تا سرمایه‌گذاران بخشی از سرمایه خود را به سوی استارتاپ‌های جدید هدایت کنند.

الکامپ امسال از نظر کمّی، رشد فزاینده‌ای داشته و در فضایی بیش از ۵۰ هزار متر مربع برگزار می‌شود. الکام استارز، الکام پیچ، تینواستارز، توان‌تک، الکام‌تاکز جزو بخش‌های اصلی الکامپ ۲۷ هستند. همچنین این نمایشگاه در سالن‌های ۳۸ و «خلیج فارس» نمایشگاه میزبان نمایندگان کشور‌های خارجی خواهد بود. روسیه، کره جنوبی، آلمان، تایوان، سوریه، چین، پاکستان و ترکیه از جمله کشور‌های حاضر در این دوره از نمایشگاه هستند.

لازم به ذکر است بیش از ۵۰۰ شرکت و تیم استارتاپی و ۹ پارک علم و فناوری در نمایشگاه امسال حضور خواهند داشت.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.