بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
در جاده مخصوص اتفاق افتاد؛

کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای "خودرو"

کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای
بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که این خودروساز آبی‌پوش در خردادماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای محصولات گروه پژو بوده است.
کد خبر : ۲۸۲۵۰۷
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای

 
شرکت ایران‌خودرو با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار و ۱۶۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۸۴ هزار و ۸۶۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری نشان داد که نسبت به ماه گذشته خود رشد داشته است.
 
کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای
 
 
میزان درآمدی که شرکت ایران‌خودرو در سومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت خودروساز از فروش محصولات خود به درآمد ۲۵ هزار و ۳۵۱ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۳ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با کاهش همراه بود، همچنین "خودرو" میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۳ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۶ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.
 
کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای
 
بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که این خودروساز آبی‌پوش در خردادماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای محصولات گروه پژو بود که از فروش آن‌ها به درآمدزایی ۷ هزار و ۵۴۱ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش محصولا گروه پژو کسب کرد ۳۰ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد. محصولات دیگری که توسط ایران‌خودرو به فروش رسید عبارت است از رانا، دنا، گروه سمند، تارا، هایما و فروش قطعات و لوازم که دراین‌بین «فروش قطعات و لوازم» با کسب درآمد ۷ هزار و ۸۴ میلیاردتومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.
 
کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای
 
پایان مطلب
اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.