بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
در نوزدهمین روز ماه جاری؛

سهامداران "افق" گرد هم می‌آیند

سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ برگزار می‌گردد.
کد خبر : ۲۸۲۵۱۰

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۴:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ در استان تهران، شهر تهران به آدرس بلوار غربی استادیوم آزادی، مرکز همایش بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

پیرو ابلاغیه شماره ۱۲۱/۱۲۸۴۴۱ مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ سازمان بورس و اوراق بهادار، تمهیدات لازم برای آن دسته از سهامداران محترم که امکان حضور در مجمع را ندارند لحاظ گردیده تا با استفاده از ظرفیت ایجاد شده توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی جهت حضور در مجمع عمومی و اعمال و طرح سوال به تارنمای https://dima.csdiran.ir مراجعه فرمایند. با عنایت به اینکه رای گیری صرفا به روش الکترونیکی صورت میپذیرد، لذا خواهشمند است با ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام، این شرکت را در برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه یاری فرمایید. همچنین سهامدارانی که مایل به شرکت در جلسه مجمع به صورت حضوری هستند می‌توانند شخصاً یا از طریق نماینده قانونی خود جهت دریافت برگه ورود به جلسه با در دست داشتن اصل مدارک مالکیت سهام یا مستندات نمایندگی، کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه) در تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۴:۰۰ به محل برگزاری مجمع مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
رشد زنجیره وار درآمد‌های
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش 

رشد زنجیره وار درآمد‌های "افق" 

 
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در اسفند؛

 " افق " با روند مثبت مداوم سال ۱۴۰۲ را پشت سر گذاشت

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.