بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۰
حضور همراه اول در نمایشگاه الکامپ با آخرین دستاوردهای فناورانه
همراه اول با شعار اتصال به آینده هوشمند، در سالن اختصاصی 35 نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 1403، به شکلی گسترده حضور دارد.
کد خبر : ۲۸۲۵۲۲
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با شعار «همه با هم برای اقتصادی دیجیتال» از شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ با حضور فراگیر «همراه اول» به عنوان لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار می‌کند.

گروه همراه اول با شعار «اتصال به آینده هوشمند» در رویداد Elecomp ۲۰۲۴ حضور دارد و به ارائه جدیدترین دستاورد‌های فنی و سرویس‌های دیجیتال خود با محوریت فناوری جدید نسل پنجم ارتباطی (۵G) می‌پردازد.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران به همراه اعضای گروه خود، به شکل متمرکز و اختصاصی، در سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی تهران حضور دارد و به ارائه آخرین دستاورد‌های دیجیتال و فناوری‌های نسل نو در قالب محصولات بومی توسعه یافته توسط متخصصان داخلی کشور، سرویس‌های تجاری و همچنین کاربست‌های فناورانه می‌پردازد.

همراه اول با در اختیار داشتن بیشترین سهم بازار اقتصادی و مشترکان فعال تلفن همراه کشور، در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ در قالب زون‌های تخصصی «۵G»، «زندگی دیجیتال»، «آینده دیجیتال»، «اینترنت اشیاء»، «سرویس‌های مخابراتی»، «خدمات کسب و کاری» و «مگا پروژه‌های سازمانی» حاضر می‌شود.

معرفی و ارائه حدود ۵۰ سرویس مستقل توسعه یافته در زون‌های تخصصی با رویکرد هوشمندسازی و تحول دیجیتال، بخشی از برنامه‌های اپراتور اول تلفن همراه ویژه الکامپ ۱۴۰۳ است که برخی از این سرویس‌ها برای اولین بار رونمایی خواهند شد.

علاقه‌مندان به سرویس‌های نوظهور دنیای دیجیتال، می‌توانند با مراجعه به غرفه گروه همراه اول به عنوان طلایه دار هوشمندسازی کسب و کار‌ها و پیشران تحول دیجیتال کشور، از نزدیک در جریان آخرین دستاورد‌های اپراتور اول تلفن همراه کشور قرار گیرند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای
در جاده مخصوص اتفاق افتاد؛

کسب درآمد بیش از ۲۵ همت برای "خودرو"

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی
در ۳ ماهه اول سال رقم خورد؛

رشد ۱۸۵ درصدی درآمد‌های تجمیعی "غنوش"

بخوانیم از عملکرد ره آورد تامین در خردادماه؛

"درهآور" بهاری پر سود را به ثبت رساند

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.