بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۹
دعوت مدیرعامل پتروشیمی پردیس برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در آستانه برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری طی پیامی، آحاد مردم به ویژه اعضای خانواده بزرگ پردیس را به حضور پرشور در این رویداد مهم دعوت نمود.
کد خبر : ۲۸۲۵۲۶
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، سیدمحمدرضا میری لواسانی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در آستانه برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری طی پیامی از آحاد مردم به ویژه اعضای خانواده بزرگ پردیس و کارکنان صنعت ارزش آفرین پتروشیمی، به حضور در انتخابات و پای صندوق‌های رای دعوت کرد. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه چهلمین روز از شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی شهید رئیسی عزیز، مردم شریف ایران خود را برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آماده می‌کنند. 

انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از مظاهر اصلی مردم سالاری دینی و عرصه‌ای برای مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش است و انتخابات پیش رو در برهه حساس کنونی، برای مردم ایران و جهان اهمیت دو چندانی دارد.

مسئله مهم و مورد تأکید همه دلسوزان نظام و انقلاب، مشارکت حداکثری و حماسی مردم در این انتخابات است. بدون تردید این نظام و انقلاب بدون حضور و اراده جوشان مردم دوام و بقایی نداشت و اقتدار امروز کشورمان در منطقه به پشتوانه همین حضور بی بدیل و حماسی مردم در میدان است. یقینا مشارکت بالا موجب سرافرازی جمهوری اسلامی و کوتاه شدن زبان دشمنان این ملت خواهد بود. 

بنده نیز به نوبه خود از همه آحاد مردم به ویژه اعضای خانواده بزرگ پردیس و کارکنان صنعت ارزش آفرین پتروشیمی دعوت می‌کنم برای گذار از تنگنا‌ها و مشکلات اقتصادی و دست یافتن به ایران مقتدر و استوار در انتخابات شرکت کنند. 

امیدوارم به فضل و اراده الهی و با حضور دشمن شکن مردم در این دوره از انتخابات، رئیس جمهوری کارآمد، معتقد به مبانی انقلاب اسلامی و توانا در استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها انتخاب شود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.