بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸
نسبت به دوره مشابه سال گذشته؛

درآمد‌های "تپسی" ۸۱ درصد رشد داشت

درآمد‌های
شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس میزان درآمدی که در سومین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۴۶ میلیارد تومان بوده است.
کد خبر : ۲۸۲۵۴۰
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

درآمد‌های

بورس‌نیوز:

شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس با سرمایه ثبت شده ۲۴۶ میلیاردتومانی و ارزش بازار یک هزار و ۸۴۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های سوءپیشینه سفیران، جریمه سفیر و مسافر متخلف، راه‌اندازی مجدد، سرویس تلفنی، کمیسیون دریافتی از سفیران و سایر درآمد کسب کند.

درآمد‌های

شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس میزان درآمدی که در سومین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۴۶ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در خردادماه از خدمات خود شناسایی کرد نزدیک به ۱۰ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۸۱ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت استارتاپی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۷۶ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

گزارش قبلی را از اینجا بخوانید...

درآمد‌های

"تپسی" بیشترین درآمد ماهانه‌ای که در آذرماه شناسایی کرد مربوط به بخش «کمیسیون دریافتی از سفیران» با مبلغی در حدود ۹۲ میلیارد تومان بود، این بخش نسبت به ماه گذشته رشد ۴ درصدی را به دنبال داشت. درآمدی که شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس از بخش کمیسیون شناسایی کرد دربرگیرندة ۹۷ درصد از درآمد ماهانه بود و مابقی درآمد “تپسی” نیز از بخش «سرویس تلفنی» با درآمد نزدیک به ۳ میلیاردتومانی بود که در جایگاه بعدی ایستاد.

درآمد‌های

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
بهشت درآمدزایی
"تپسی" در اردیبهشت‌‎ماه رکورد زد؛

بهشت درآمدزایی "تپسی" رقم خورد

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.