بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۸
در بیست و یکمین روز تیرماه؛

دعوت از سهامداران "فن آوا"

دعوت از سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه فن آوا با نماد "فن آوا" در بیست و یکمین روز تیرماه برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۵۹۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه فن آوا، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان استاد مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان ۱۷، پلاک ۱۷، سالن همایش شرکت کارکزاری مهر اقتصادایرانیان برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

ارائه کارت ملی برای سهامداران حقیقی، معرفی نامه جهت نمایندگان سهامداران حقوقی و وکالت نامه از دفاتر اسناد رسمی جهت وکلای سهامداران ضروری است. همچنین سهامداران محترم می‌توانند یک ساعت قبل از شروع جلسه مجمع با مراجعه به آدرس برگزاری مجمع نسبت به اخذ کارت ورود به مجمع اقدام نموده و آن دسته از سهامدارانی که امکان حضور ندارند می‌توانند هم زمان از طریق نشانی اینترنتی شرکت گروه فن آوا (www.fanava.com) مجمع را بصورت آنلاین مشاهده نمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.