بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸
در بیست و یکمین روز ماه جاری؛

"همراه"، آماده برگزاری مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ارتباطات سیار ایران با نماد "همراه" در بیست و یکمین روز ماه جاری برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۶۱۲

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ارتباطات سیار ایران، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس تهران-میدان ونک-خیابان ونک- نرسیده به بزرگراه کردستان-پلاک ۱۰۶/۱- ساختمان ستاره ونک برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

لازم به توضیح است در جهت رفاه حال سهامداران محترم امکان مشاهده همزمان مجمع از طریق مراجعه به سایت شرکت به نشانی live.mci.ir فراهم می‌باشد. همچنین با عنایت به ماده ۹۹ لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت، سهامداران محترمی که مایل به حضور در جلسه مجمع می‌باشند می‌توانند ضمن همراه داشتن کارت ملی برای اشخاص حقیقی، وکالت نامه رسمی برای نمایندگان سهامداران و همچنین معرفی نامه معتبر کتبی برای نمایندگان اشخاص حقوقی به همراه کارت ملی شخص معرفی شده جهت دریافت برگه حضور در جلسه، در ساعات اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ به آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، جنب سازمان بورس و اوراق بهادار، پلاک ۱۷، طبقه دوم، واحد ۵، اداره امور سهام شرکت مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
انتشار آگهی دعوت به مجمع
در بیستمین روز تیرماه؛

انتشار آگهی دعوت به مجمع "شرانل"

۶۱۷ میلیارد تومان در ۳ ماه برای
درآمد‌های تجمیعی بانک دی ثبت شد؛

۶۱۷ میلیارد تومان در ۳ ماه برای "دی"!

۳۰ درصد افزایش درآمد در نیمه نخست سال جاری؛

افزایش درآمد شناسایی شده "همراه"

خرید پایین بیت کوین
در بازار رمزارزها؛

خرید پایین بیت کوین

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.