بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۳
در بیست و یکمین روز ماه جاری؛

نشست سهامداران "البرز"

نشست سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه البرز با نماد "البرز" روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۶۱۴

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه البرز، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۸:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان شهید دستگردی (ظفر) - نبش کوچه آبان- شماره ۱۳۲۰- طبقه ششم برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

همراه داشتن کارت ملی به همراه برگه سهم و معرفی نامه معتبر برای نمایندگان سهامداران حقوقی و کارت ملی و برگه سهم برای سهامداران حقیقی و وکالتنامه معتبر برای نمایندگان سهامداران حقیقی جهت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه الزامی است. همچنین برگه ورود به جلسه، همان روز در محل برگزاری مجمع عمومی توزیع می‌گردد. کلیه اطلاعات فوق در سایت شرکت بیمه البرز به نشانی https://www.alborzins.com موجود است. همچنین پخش زنده جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت از طریق فضای مجازی در دسترس عموم سهامداران قرار دارد که در سایت فوق ترتیبات آن اطلاع رسانی شده است.

 

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
دعوت از سهامداران
در بیست و یکمین روز تیرماه؛

دعوت از سهامداران "فن آوا"

انتشار آگهی دعوت به مجمع
در بیستمین روز تیرماه؛

انتشار آگهی دعوت به مجمع "شرانل"

برگزاری مجمع
در بیست و یکمین روز تیرماه؛

برگزاری مجمع "فزرین"

گردهمایی سهامداران
در سی‌امین روز ماه جاری؛

گردهمایی سهامداران "زبینا"

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.