بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸
در سی امین روز ماه جاری؛

سهامداران "کیسون" دعوت شدند

سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کیسون با نماد "کیسون" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۶۲۶

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کیسون، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس هتل المپیک تهران واقع در ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران حقیقی و حقوقی یا قائم مقام قانونی آنان با همراه داشتن کارت ملی، وکالت‏نامه، معرفی‏نامه یا مدارک شناسایی معتبر می‏توانند یک ساعت قبل از زمان یاد شده همان روز، به محل برگزاری جلسه به آدرس فوق مراجعه نمایند. همچنین سهامداران محترمی که امکان حضور در جلسه مجمع را ندارند، می‏توانند نسبت به مشاهده و پیگیری آنلاین مجمع از طریق تارنمای شرکت به نشانی www.kayson-ir.com و صفحه آپارات شرکت با نام «شرکت کیسون» اقدام نمایند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.