بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۱
در بازار رمزارزها؛

قیمت بیت کوین کمی تغییر کرد

قیمت بیت کوین کمی تغییر کرد
قیمت بیت‌کوین در روز سه‌شنبه کمی تغییر کرد، زیرا پیش‌بینی توزیع توکن‌ها از صرافی منحل‌شده مت‌گاکس، همراه با نشانه‌هایی که از نزدیک در مورد نرخ‌های بهره مشاهده می‌شدند، بازار‌های ارز‌های دیجیتال را در آستانه ۶۲ هزار دلاری حفظ کردند.
کد خبر : ۲۸۲۶۶۷
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، قیمت بیت‌کوین در روز سه‌شنبه کمی تغییر کرد، زیرا پیش‌بینی توزیع توکن‌ها از صرافی منحل‌شده مت‌گاکس، همراه با نشانه‌هایی که از نزدیک در مورد نرخ‌های بهره مشاهده می‌شدند، بازار‌های ارز‌های دیجیتال را در آستانه ۶۲ هزار دلاری حفظ کردند.

دارایی‌های دیجیتال سومین هفته متوالی خروجی را نشان می‌دهند، اگرچه به نظر می‌رسد که احساسات پس از جریان‌های شدید خروجی تا ژوئن در حال بهبود است.

بیشتر بخوانید: خرید پایین بیت کوین

کریپتو گزارش کرد که بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۰.۴ درصد کاهش به ۶۳هزار و۳۹.۳ دلار در ساعت یک و ۱۹ دقیقه به وقت شرقی رسید. بزرگترین ارز دیجیتال جهان تا ماه ژوئن زیان‌های شدیدی را پشت سر گذاشت و در بازه معاملاتی بین ۶۰هزار تا ۷۰هزار دلار باقی ماند که در بیشتر سه ماهه دوم مشاهده شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۳۱ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۶۱ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۵۰ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۰ درصد کمتر روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳.۴۵ میلیارد دلار است که ۰.۶۷درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۹میلیارد دلار است که ۷.۳۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۹.۴۷ میلیارد دلار است که ۹۲.۵۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.