بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۱
تغییر استراتژی‌های توسعه جواب داد؛ افزایش ۸۸ درصدی درآمد “شپدیس”
شرکت پتروشیمی پردیس با بکارگیری هوشمندانه استراتژی‌های توسعه در حوزه تولید، انبارش و فروش محصول علاوه بر ادامه موفقیت‌های خود در ثبت رکورد‌های تولید و فروش در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۳ در حوزه‌های مدیریتی نیز موفق به کسب افتخاراتی شد که نویدبخش تداوم حرکت پردیس در مسیر شکوفایی است.
کد خبر : ۲۸۲۶۷۹
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، شرکت پتروشیمی پردیس با بکارگیری هوشمندانه استراتژی‌های توسعه در حوزه تولید، انبارش و فروش محصول علاوه بر ادامه موفقیت‌های خود در ثبت رکورد‌های تولید و فروش در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۳ در حوزه‌های مدیریتی نیز موفق به کسب افتخاراتی شد که نویدبخش تداوم حرکت پردیس در مسیر شکوفایی است.

عبوری با بیان اینکه بهار امسال برای پتروشیمی پردیس، فصل شکوفایی و ثمر دادن تلاش‌هایی بود که در سال گذشته برای بهبود و بهینه‌سازی شرایط تولید و فروش آغاز شد، گفت: برای اولین بار در طول دوره فعالیت شرکت، پتروشیمی پردیس با همت و تلاش بدون وقفه همکاران بخش‌­های مختلف، تولید ماهیانه اوره در دو ماه متوالی اردیبهشت و خرداد به بالای ۳۰۰ هزار تن رسید.

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر افزود: میزان فروش “شپدیس” در خردادماه امسال بیش از ۳۸۰۰ میلیارد تومان بود که نسبت به ماه گذشته ۸ درصد، نسبت به خردادماه سال قبل حدود ۸۸ درصد و نسبت به میانگین فروش ۸ ماهه سال مالی (ابتدای مهرماه ۱۴۰۲ تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۳)، بیش از ۱۸ درصد رشد داشته است.

وی تاکید کرد: پتروشیمی پردیس در ۹ ماهه سال مالی (ابتدای مهرماه ۱۴۰۲ تا پایان خردادماه ۱۴۰۳)، از محل فروش داخلی و صادراتی خود حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده که این عدد نسبت به مدت مشابه قبل ۱۹ درصد افزایش یافته است، همچنین مجموع فروش فصل بهار ۱۴۰۳ نیز نسبت به بهار سال قبل رشد ۳۶ درصدی را تجربه کرده است.

عبوری با بیان اینکه بررسی آمار تولید محصولات پردیس در ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ نشان از تحقق بیش از ۱۱۴ درصدی برنامه‌های تولید واحد‌های آمونیاک و اوره دارد، گفت: تولید ۱.۴۸۰.۱۳۰ تن آمونیاک در ۹ماهه سال مالی منتهی به خرداد ۱۴۰۳ نشانگر رشد ۵ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته است. همچنین تولید ۲.۳۳۰.۶۹۴ تن اوره در مجتمع پردیس و مقایسه میزان تولید اوره نسبت به مدت مشابه گذشته رشد ۱۱ درصدی تولید را تایید می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: مقایسه میزان صادرات اوره در ۹ماهه سال مالی منتهی به خرداد۱۴۰۳ با سال گذشته رشد ۲۱ درصدی را نشان می‌دهد که این منجر به رشد ۲۳ درصدی ارزش صادرات اوره شده است.

عبوری در پایان گفت: نمودار‌های مقایسه‌ای موجود، بیانگر رشد ۱۴ درصدی میزان صادرات کل محصولات پردیس در سال مالی ۱۴۰۳ نسبت به ۱۴۰۲ است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.