بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام با نماد "زرنام" در سی امین روز تیرماه برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۷۰۴

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ در استان البرز، شهر ساوجبلاغ به آدرس بخش مرکزی دهستان سعید آباد-روستای قاسم آباد بزرگ-خیابان ابتدای جاده قاسم آباد پالایشگاه غلات زر برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

در راستای مسئولیت‌های اجتماعی تمهیدات لازم جهت حضور سهامداران گرامی از طریق ویدیو کنفرانس پیش بینی شده است تا با مراجعه به آدرس http://live.zarmacaron.com به مشاهده مجمع و مطرح نمودن سوالات خود اقدام نمایند. وفق ماده ۹۹ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت از سهامداران محترم یا وکلا و نمایندگان قانونی آن‌ها که تصمیم به شرکت در مجمع یادشده دارند درخواست میگردد برای دریافت برگ ورود به جلسه با در دست داشتن اصل ورقه سهام یا گواهینامه اوراق بهادار، اصل کارت ملی و مستندات موثق و معتبر کتبی موید نمایندگی یا وکالت جهت نمایندگان سهامداران، در ساعت ۹:۰۰ لغایت ۱۶:۰۰ روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ به نشانی تهران، شیخ بهایی شمالی نرسیده به میدان شیخ بهایی نبش کوچه دانش دوست پلاک ۲ ساختمان گروه صنعتی زر طبقه همکف با کد پستی ۱۹۹۱۷۹۳۹۶۳ به آقای اشکان دبیر مسئول امور سهام مراجعه نمایند. لازم به ذکر است جهت حضور فیزیکی در مجمع ارائه کارت شناسایی معتبر و مستندات موید نمایندگی یا وکالت و برگ ورود به جلسه الزامی است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
افزایش سرمایه
با اعلام شرکت شیشه قزوین؛

افزایش سرمایه "کقزوی" ثبت شد

در سی‌امین روز تیرماه؛

"غزر" سهامداران خود را دعوت کرد

افزایش ۵۰ میلیون دلاری درآمد سالانه
رشد فروش داخلی و صادرات بوعلی تحقق یافت؛

افزایش ۵۰ میلیون دلاری درآمد سالانه "بوعلی"

در بیست و یکمین روز ماه جاری؛

"شپترو" از سهامداران خود دعوت کرد

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.