بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷
در بیست و سومین روز تیرماه؛

سهامداران "دسینا" به مجمع خواهند رفت

سهامداران
جمع عمومی عادی سالیانه شرکت لابراتوار‌های سینادارو با نماد "دسینا" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۷۰۸

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لابراتوار‌های سینادارو، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ در استان تهران، شهر تهران به آدرس کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج بلوار ۵۲ خیابان شهید گمنام برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه اصل معرفی نامه در سربرگ شرکت با امضای اشخاص دارنده امضای مجاز و ممهور به مهر شرکت به همراه کارت ملی نماینده. ۲-سهامداران حقیقی یا نمایندگان قانونی ایشان با ارائه کارت ملی و وکالت نامه رسمی. لازم به ذکر است سهامداران عزیز با مراجعه به تارنمای https://dima.csdiran.ir جهت مشاهده مجمع عمومی عادی سالیانه به صورت آنلاین اقدام نمایند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
افزایش سرمایه
با اعلام شرکت شیشه قزوین؛

افزایش سرمایه "کقزوی" ثبت شد

در بیست و یکمین روز ماه جاری؛

"شپترو" از سهامداران خود دعوت کرد

در سی‌امین روز تیرماه؛

"غزر" سهامداران خود را دعوت کرد

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.