بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴
در بیست و چهارمین روز از ماه جاری؛

دعوت از سهامداران "قصفها"

دعوت از سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت قند اصفهان با نماد "قصفها" در بیست و چهارمین روز از ماه جاری برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۷۴۷

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت قند اصفهان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۸:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ در استان اصفهان، شهر اصفهان به آدرس سی و سه پل - بلوار ملت - هتل پارسیان کوثر برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

به اطلاع کلیه صاحبان سهام شرکت قند اصفهان می‌رساند جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ این شرکت در ساعت ۰۸:۳۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۴/۰۴/۱۴۰۳ در هتل پارسیان کوثر اصفهان به آدرس: اصفهان، سی وسه پل، بلوار ملت برگزار می‌گردد. برگ ورود به جلسه برای سهامداران محترم اعم از حقیقی و حقوقی در محل مجمع از ساعت ۰۷:۳۰ صبح همان روز صادر خواهد‌شد. سهامداران محترم می‌توانند در صورت نیاز در وقت اداری با امور سهام شرکت به شماره ۱۱-۰۳۱۳۵۲۱۰۸۱۰ داخلی ۳۱۸ تماس حاصل فرمایند. لازم بذکر است سهامداران محترم می‌توانند گزارش‌های مالی را از طریق سایت کدال تهیه نمایند. بدیهی است امکان مشاهده آنلاین مجمع از طریق پیوند‌های ذیل و درج سوالات خود به صورت آنلاین از طریق سامانه مذکور میسر خواهد بود.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
سهامداران
در بیست و سومین روز تیرماه؛

سهامداران "گشان" دعوت شدند

آگهی دعوت به مجمع
در بیست و چهارمین روز تیرماه؛

آگهی دعوت به مجمع "زفجر" منتشر شد

سهامداران
در بیست و هفتمین روز ماه جاری؛

سهامداران "غگرجی" به مجمع می‌روند

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.