بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۵
قیمت مس در LME افزایش یافت
روز سه‌شنبه ۱۲ تیر ماه، قیمت مس در «LME» نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۲۹ دلار افزایش یافت و به ۹ هزار و ۵۴۶ دلار رسید.
کد خبر : ۲۸۲۷۷۶
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، روز سه‌شنبه ۱۲ تیر ماه، قیمت مس در «LME» نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۲۹ دلار افزایش یافت و به ۹ هزار و ۵۴۶ دلار رسید.

براین اساس، قیمت مس در روز گذشته در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۰٫۳ درصد معادل ۲۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۶ درصد رشد را تجربه کرد و به ۹ هزار و ۵۴۶ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۹ هزار و ۵۱۷ دلار بود.

بیشتر بخوانید: بورس کالا میزبان یک میلیون تنی کالا و محصول

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۱۲ تیر ماه، ۰٫۴ درصد معادل ۳۴ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۵ درصد رشد پیدا کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد موجودی مس در انبار‌های بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۲ تیر ماه با افزایش چهار هزار و ۴۲۵ تنی، از ۱۸۰ هزار و ۵۰ تن به ۱۸۴ هزار و ۴۷۵ تن رسیده است.

روز سه‌شنبه ۱۲ تیر ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۴۹ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز دوشنبه ۱۱ تیر ماه، با افزایش پنج دلار بر تن همراه شده است.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.