بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۱
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولیدی چدن سازان با نماد "چدن" روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۷۸۴

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولیدی چدن سازان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ در استان اصفهان، شهر اصفهان به آدرس پل خواجو، میدان فیض، ساختمان شماره یک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، برگزار می شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران محترم حقیقی می‌توانند با ارائه اصل کارت ملی و نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه اصل معرفی نامه رسمی و اصل کارت ملی نماینده از ساعت ۸:۳۰ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ در جلسه مجمع حضور به هم رسانند. ضمنا امکان مشاهده همزمان از طریق سایت شرکت به نشانی WWW.CSROLL.COM نیز فراهم است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.