بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۳
مجمع عمومی عادی سالیانه
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لبنیات کالبر با نماد "غالبر" روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۷۹۲

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لبنیات کالبر، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۴:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر بالاتر از پارک وی پلاک ۱۳۰۱ موسسه لغت نامه دهخدا تالار دکتر محمود افشار برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

کلیه سهامداران حقیقی یا حقوقی یا قائم مقام آنان با در دست داشتن کارت ملی و وکالت نامه معتبرمی توانند نیم ساعت قبل از ساعت یاد شده همان روز به محل برگزاری جلسه در محل فوق مراجعه نمایند. مشاهده همزمان بر خط از (آنلاین) از طریق پیوند (لینک) https://contra.ir/sign-in فراهم است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.