بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۱
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت زامیاد با نماد "خزامیا" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۷۹۵

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت زامیاد، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ در استان تهران، شهر تهران به آدرس تهران - ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی - مرکز همایش‌های بین المللی ‍ پژوهشگاه نفت - سالن آزادگان برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

در اجرای ماده ۹۹ اصلاحیه قانون تجارت از سهامداران محترم و یا نمایندگان آن‌ها که تمایل به حضور در جلسه مجمع فوق الذکر را دارند، درخواست می‌گردد با در دست داشتن اصل اوراق سهام یا گواهی سازمان بورس اوراق بهادار و مدرک شناسایی اصل (شناسنامه و کارت ملی) در ساعات اداری روز‌های سه شنبه و چهار شنبه مورخ ۱۹ و ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ به امور سهام این شرکت واقع در تهران – کیلومتر ۱۵ بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج) –بعد از بلوار گلستانک- معاونت فروش و خدمات پس از فروش شرکت زامیاد مراجعه و نسبت به اخذ برگه ورود به جلسه اقدام نماید. ارائه وکالت نامه رسمی و یا معرفی نامه توسط نمایندگان قانونی سهامداران حقوقی محترم علاوه بر مدارک فوق ضروری می‌باشد. لازم به ذکر است این شرکت در راستای اجرای تعهدات خود در قبال سهامداران محترم، مقدماتی را فراهم نموده است تا آن‌ها بتوانند در زمان مقرر، به صورت زنده مجمع مذکور را از طریق آدرس اینترنت https://www.zamyad.ir/saham مشاهده نمایند. در همین راستا سهامداران محترم می‌توانند سوالات خود را همراه با کد سهامداری به شماره همراه ۰۹۱۲۶۹۵۵۸۱۴ از طریق پیامک ارسال نمایند تا ضمن طرح در جلسه، نسبت به پاسخگویی به آن اقدام گردد.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
سهامداران
در بیست و چهارمین روز تیرماه؛

سهامداران "شاروم" وعده گذاشتند

در روز بیست و چهارم ماه جاری؛

"دشیری" با سهامداران خود نشست خواهد داشت

نشست سهامداران
در بیست و چهارم تیرماه؛

نشست سهامداران "وگستر"

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.