بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۲
امضای موافقت نامه همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و ذوب آهن اصفهان
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوردوشنبه ۴ تیرماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن دیدار و گفتگو با مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی، موافقت نامه همکاری با این مجتمع امضا نمود.
کد خبر : ۲۸۲۷۹۸
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوردوشنبه ۴ تیرماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن دیدار و گفتگو با مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی، موافقت نامه همکاری با این مجتمع امضا نمود.

دهقانی فیروزآبادی در این دیدار گفت: این موافقت نامه با هدف ایجاد کارخانه نوآوری در ذوب آهن اصفهان امضا شد تا بستری برای فعالیت بیشتر و حضور پر رنگ‌تر شرکت‌های دانش بنیان در این مجتمع عظیم صنعتی باشد.
وی افزود: صنعت فولاد اهمیت بسیار زیادی در اقتصاد کشور دارد و لذا بهره گیری از دانش روز و همچنین مشارکت و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان به ویژه در شرایط تحریم، برای این صنعت مهم و حیاتی است.

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهورافزود: محدودیت‌های ناشی از تحریم باعث شد تلاش مان را برای حل مشکلات صنعت با استفاده از توان و دانش داخلی دوچندان کنیم.

وی اظهار داشت: طی دو سال گذشته با بیش از ۱۰۰ صنعت بزرگ کشور نشست برگزار کردیم که این امر حاصل توسعه شرکت‌های دانش بنیان و تقویت پیوند صنعت با شرکت‌های دانش بنیان است.

دهقانی فیروزآبادی گفت: صنایع باید نگرش باورمندانه و وظیفه محور به همکاری با شرکت‌های دانش بنیان داشته باشند تا این همکاری ثمرات بیشتری داشته باشد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز گفت: تلاش می‌کنیم تا رویکرد دانش بنیان در این مجتمع عظیم صنعتی بیش از گذشته جاری شود و بستر‌های لازم برای این همکاری مهیا شده است.

وی افزود: در راستای تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، تمام همت خود را برای افزایش تولید و دستیابی به تولید ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تن در سال جاری به کار می‌گیریم.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.