بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۴
پایان فاز نخست بهسازی و بازسازی کارخانه آرد و نشاسته یاسوج
پس از گذشت دو دهه، فاز نخست از عملیات بهسازی و بازسازی بخش بوجاری کارخانه آرد شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا به پایان رسید.
کد خبر : ۲۸۲۸۱۷
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، رضا حسینیان، مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای برنامه بازسازی و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات کارخانه آرد، نشاسته، گلوکز و دکستروز یاسوج و با عنایت به تاکید ویژه غلامی مدیرعامل هلدینگ کشاورزی، عملیات بهسازی واحد آرد این کارخانه با اعتباری بالغ ۳۵۳۷۰ میلیون ریال به پایان رسید.

وی با اشاره به این که این اعتبار از محل سود بودجه‌ای سال ۱۴۰۲ تامین شده است، افزود: تجهیزاتی که عمدتا مستهلک و از رده خارج بودند و امکان ادامه فعالیت را نداشتند، خریداری و نصب شدند که شامل دستگاه جت پرینتر درشت نگار، باسکول و کیسه پرکن اتوماتیک سبوس تجهیزات کامل بخش بوجاری ۸ دستگاه سیاه دانه گیر ونصب الواتر (بالابرگندم) می‌باشد.

حسینیان تصریح کرد: این اقدامات باعث افزایش کیفیت و کمیت محصولات، سرعت در تخلیه مواد اولیه و بارگیری محصولات و در نهایت افزایش راندمان تولید، کاهش ضایعات و رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان می‌شود.

مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا در ادامه خاطر نشان کرد: در مرحله دوم عملیات بازسازی، برای خرید و نصب دو دستگاه الک مغز گیر (پیوری فایر)، یک دستگاه سپراتور (دستگاه جدا سازی ناخالصی گندم)، اصلاح سیستم توزین (باسکول ۶۰ تنی) از سیستم مکانیکی به دیجیتالی و راه اندازی خط دوم بارگیری آرد با اعتباری بالغ بر ۷۵۰۰۰ میلیون ریال برنامه ریزی شده است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.