بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۲
برگزاری نشست تخصصی پتروشیمی اروند با دفتر توسعه صنایع پایین دستی و اتحادیه چرم ایران
مدیران دفتر توسعه صنایع پایین دستی و اتحادیه چرم ایران با حضور در دفتر شرکت‌ پتروشیمی اروند به بررسی شرایط شرکتهای پایین دستی و راه‌های توسعه این صنایع پرداختند.
کد خبر : ۲۸۲۸۲۶
نویسنده :
مینا علیزاده

مدیران دفتر توسعه صنایع پایین دستی و اتحادیه چرم ایران با حضور در دفتر شرکت پتروشیمی اروند به گفتگو با مدیرعامل، مدیر بازرگانی و مدیر فروش شرکت پرداختند و شرایط صنایع پایین دستی و راه‌های توسعه این صنایع را مورد بررسی قرار دادند.
 
در این نشست تخصصی، قیمت محصولات تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند از تولید ۳ گرید جدید زنجیره PVC در سال جدید خبر داد.
 
کریمی تولید گرید ۶۶ که از تیرماه به تولید رسیده است را نیز یکی دیگر از اقدامات شرکت در راستای توسعه صنایع پایین دستی عنوان کرد و افزود: ۳ گرید جدید در سال‌جاری به تولید خواهد رسید تا به سوی متنوع سازی سبد محصولات صنایع پایین دستی با هدف مصرف داخلی و کسب بازار‌های جدیدتر خارجی برویم.
 
در این نشست همچنین با دستور دکتر کریمی ضمن بررسی قیمت محصولات پتروشیمی اروند، مقرر شد در راستای تحقق شعار سال و حمایت از شرکت‌های پایین دستی فروش اعتباری محصول E-PVC به مشتریان چرم مصنوعی تا پایان سال با ال‌سی شش ماه انجام شود.
 
 بازدید از شرکت‌های پایین دستی و دعوت از شرکت‌ها جهت بازدید از روند تولید پتروشیمی اروند با هدف ارتقای کیفیت محصولات از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست تخصصی بود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.