بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۳
دیدار مدیرعامل پتروشیمی اروند با نیروهای جدیدالاستخدام این شرکت
مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند، در جریان بازدید از شرکت ره آوران فنون پتروشیمی، با جمعی از نیروهای جدیدالاستخدام و کارآموز این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر : ۲۸۲۸۲۸
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، کریمی در جریان بازدید از شرکت ره آوران فنون پتروشیمی، با جمعی از نیرو‌های جدیدالاستخدام و کارآموزان این شرکت در مجموعه ره‌آوران فنون پتروشیمی دیدار و گفتگو کرد.
 
 در این دیدار که به منظور تقویت ارتباطات بین شرکت پتروشیمی اروند و نسل جدید متخصصین و فارغ‌التحصیلان حوزه پتروشیمی برگزار شد، دکتر کریمی با معرفی کامل شرکت و بیان دستاورد‌ها و پروژه‌های جاری و آتی، به تشریح محصولات بزرگترین زنجیره کلر و پی‌وی‌سی غرب آسیا پرداخت و جایگاه و نقش کلیدی این شرکت در توسعه صنایع پایین دستی را تبئین کرد.
 
مدیرعامل پتروشیمی اروند در ادامه با تأکید بر اهمیت منابع انسانی به عنوان سرمایه‌های اصلی شرکت، از کارآموزان خواست تا با توجه ویژه به توسعه فردی و مهارت‌های حرفه‌ای، پایه‌های موفقیت خود و شرکت را مستحکم‌تر سازند.
 
در پایان این دیدار، دکتر کریمی علاوه بر دعوت به مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری، کتاب آیین‌نامه‌های شرکت پتروشیمی اروند را جهت هر چه بیشتر آشنا شدن با مجموعه قوانین این مجتمع به دانش آموختگان اهدا نمودند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.