بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۱
انتشار آگهی دعوت به مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک گردشگری با نماد "وگردش" روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۸۵۷

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک گردشگری، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس سالن اجتماعات بانک گردشگری واقع در تهران بلوار سعادت اباد-بلوار فرهنگ-نبش کوچه نور-ساختمان مرکزی بانک گردشگری طبقه ۷ برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

از کلیه صاحبان محترم، وکلا یا نمایندگان قانونی ایشان دعوت می‌گردد تا برای اخذ برگه ورود به جلسه و حضور در مجمع مذکور ضمن همراه داشتن کارت ملی، وکالتنامه رسمی یا برگه نمایندگی معتبر برای اشخاص حقوقی و اصل اوراق سهام (مدارک مالکیت سهام) از ساعت ۱۴:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ به محل برگزاری مجمع مراجعه فرمایند. سهامداران محترمی که امکان جضور در جلسه مجمع را ندارند، می‌توانند نسبتبه مشاهده همزمان و پیگیری بر خط (آنلاین) مجمع از طریق وب سایت بانک به آدرس www.tourismbank.ir اقدام نمایند. سهامداران محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی بانک به نشانی www.tourismbank.ir و سامانه اطلاع رسانی کدال مراجعه فرمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.