بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۴
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت با نماد "شساخت" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۸۷۶

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس کامرانیه جنوبی، نبش کوچه پیروز، پلاک ۲ برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره، تصمیم درخصوص تقسیم سود، تعیین حق حضور کمیته‌های تخصصی هیات مدیره، بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به معاملات مشمول ماده ۱۲۹ اصلاحیه قانون تجارت از جمله دستورات این جلسه است.

سهامدارانی که مایل به حضور در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه میباشند می‌بایست نسبت به دریافت برگ حضور در جلسه اقدام نمایند، لذا سهامداران حقیقی با همراه داشتن اصل کارت ملی و در صورت حضور وکیل، وکالتنامه معتبر و همچنین سهامداران حقوقی با ارائه معرفینامه (درج شناسه ملی و شماره و تاریخ ثبت شخصیت حقوقی و شماره ملی نماینده ایشان در معرفینامه الزامی می‌باشد) توسط نماینده خود می‌توانند از ساعت ۱۳:۳۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ به محل برگزاری مجمع مراجعه نمایند. آن دسته از سهامداران محترم که امکان حضور در مجمع را ندارند، می‌توانند مجمع مذکور را از طریق لینک https://www.aparat.com/oiecgroup بصورت آنلاین ملاحظه نمایند. همچنین شماره پیامک ۳۰۰۰۸۰۰۵ در زمان برگزاری مجمع جهت دریافت سوالات سهامداران محترم در دسترس قرار دارد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.