بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۶
در اولین روز محرم و همزمان با برافراشتن پرچم عزای حسینی؛

برگزاری مراسم کلنگ زنی یادمان شهید گمنام دفاع مقدس در پتروشیمی شهید تندگویان

برگزاری مراسم کلنگ زنی یادمان شهید گمنام دفاع مقدس در پتروشیمی شهید تندگویان
پرچم عزای حسینی، همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در محوطه مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان، در نزدیکی ساختمان مرکزی به اهتزاز درآمد.
کد خبر : ۲۸۲۹۴۲

به گزارش بورس‌نیوز، پرچم عزای حسینی، روز گذشته (یکشنبه هفدهم تیرماه) همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در محوطه مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان، در نزدیکی ساختمان مرکزی به اهتزاز درآمد. همچنین، به طور همزمان مراسم کلنگ زنی یادمان شهید گمنام دفاع مقدس نیز برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، سید رضا قاسمی شهری مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان ضمن تشکر از مردم عزیز ایران و حضور پررنگ ایشان در انتخابات ریاست جمهوری، فرارسیدن ماه محرم و عزای سید و سالار شهیدان را تسلیت گفت.

وی همچنین با اشاره به مراسم کلنگ زنی و تدفین شهید گمنام دفاع مقدس، شهیدان را مایه افتخار، برکت و عزت اسلام و انقلاب دانست.

سردار حاجتی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه پتروشیمی شهید تندگویان وام دار نام شهیدی از هشت سال دفاع مقدس است اظهار داشت که این مجتمع پتروشیمی پذیرای حضور شهید گمنام دفاع مقدس است و حضور شهدا همیشه با خیر و برکت همراه است.

شایان ذکر است؛ در این مراسم سرهنگ قمرزاده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ماهشهر، حاج آقا عبادی امام جمعه بندر امام خمینی، حاج آقا سلامت نژاد امام جمعه ماهشهر، حاج آقا ابراهیمی امام جمعه شهر شهید چمران، مدیران، روسا و کارکنان مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان حضور داشتند و این مراسم با نوحه خوانی عزای حسینی و سنج و دمام زنی به پایان رسید.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.