بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۲
بخوانیم از عملکرد گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید در خردادماه؛

رکوردی جدید در کارنامه "وامید"

رکوردی جدید در کارنامه
گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید در ۲۴ صنعت مختلف همچون لاستیک و پلاستیک، استخراج کانه‌های فلزی، انبوه‌سازی، املاک و مستغلات و محصولات شیمیایی کرده و موفق به ثبت بهای تمام‌شده ۲۸ هزار و ۲۰۴ میلیارد تومانی در زمینه سرمایه‌گذاری‌های بورسی و همچنین سرمایه‌گذاری ۶.۷ همتی نزد شرکت‌های غیربورسی شده است. بهای تمام‌شده کل سرمایه‌گذاری‌های این شرکت با رشد ۱۳ درصدی به ۳۴ هزار و ۹۴۰میلیارد تومان افزایش یافته است. 
کد خبر : ۲۸۲۹۴۸
نویسنده :
علی وکیلی مقدم

به گزارش بورس‌نیوز؛ گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با سرمایه ثبت‌شده ۹ هزار و ۶۹۷ میلیارد تومانی، اقدام به انتشار آخرین گزارش عملکرد ماهانه خود در سامانه کدال کرده است که در آن از رشد ۲۲ درصدی بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌های بورسی نسبت به اردیبهشت‌ماه خبر داده است. 

رکوردی جدد در کارنامه


وامید" در این ماه موفق به ثبت بهای تمام‌شده ۲۸ هزار و ۲۰۴ میلیارد تومانی در زمینه سرمایه‌گذاری‌های بورسی و همچنین سرمایه‌گذاری ۶.۷ همتی نزد شرکت‌های غیربورسی شده است. بهای تمام‌شده کل سرمایه‌گذاری‌های این شرکت با رشد ۱۳ درصدی به ۳۴ هزار و ۹۴۰میلیارد تومان افزایش یافته است. 

رکوردی جدد در کارنامه

گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید در ۲۴ صنعت مختلف همچون لاستیک و پلاستیک، استخراج کانه‌های فلزی، انبوه‌سازی، املاک و مستغلات و محصولات شیمیایی کرده که در این بین مهمترین صنایعی که در آن بیشترین سرمایه‌گذاری را داشته به قرار زیر است.

رکوردی جدد در کارنامه

سرمایه‌گذاری‌های "وامید" در بخش «استخراج کانه‌های فلزی» با رشد ۳،۶ همت به سطح ۲۲هزار و ۲۵۶ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است. سرمایه‌گذاری‌های "وامید" در این بخش سهمی ۶۶ را از سبدسرمایه‌گذاری‌های آن را شامل شده است. 
در جایگاه دوم بخش «استخراج سایر معادن» با اختصاص سهمی ۱۲ درصدی قرار گرفته که تنها نزد یک شرکت غیربورسی به بهای تمام‌شده ۳.۹ همت همچون ماه گذشته صورت گرفته است. 


پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.