بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۸
امکان ثبت‌نام در دور جدید فروش خودرو‌های وارداتی در بانک اقتصادنوین فراهم شد
دارندگان حساب نزد بانک اقتصادنوین برای ثبت‌نام در این دوره، می‌توانند از روز دوشنبه ۱۸ تیرماه تا ساعت ۱۲:۰۰ روز پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ نسبت به معرفی حساب وکالتی خود نزد بانک اقتصادنوین اقدام کنند.
کد خبر : ۲۸۳۰۰۶
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، دارندگان حساب نزد بانک اقتصادنوین برای ثبت‌نام در این دوره، می‌توانند از روز دوشنبه ۱۸ تیرماه تا ساعت ۱۲:۰۰ روز پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ نسبت به معرفی حساب وکالتی خود نزد بانک اقتصادنوین اقدام کنند تا امکان مسدودسازی و برداشت وجه مورد نیاز توسط کارگزار مربوطه فراهم شود.

بر این اساس، مشتریان ارجمند می‌توانند با مراجعه به بخش بورسار در اینترنت بانک اقتصادنوین (نسخه جدید) و انتخاب «عرضه خودرو‌های وارداتی-عرضه ۳-تیرماه ۱۴۰۳»، یکی از حساب‌های خود را وکالتی کرده و با انتخاب نام بانک اقتصادنوین در سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی به نشانی saleauto.ir فرایند ثبت‌نام را تکمیل کنند.

راهنمای وکالتی کردن حساب در اینترنت بانک اقتصادنوین

 آن دسته از مشتریان بانک اقتصادنوین که تاکنون اینترنت بانک خود را فعال نکرده‌اند، می‌توانند به‌صورت غیرحضوری نسبت به ثبت‌نام و فعال‌سازی اینترنت بانک خود اقدام و پس‌ازآن حساب موردنظر خود را وکالتی کنند.

 در صورت تمایل به دریافت خدمات افتتاح حساب وکالتی یا وکالتی کردن یکی از حساب‌های موجود به‌صورت حضوری، می‌توانید به هر یک از شعب بانک اقتصادنوین مراجعه کنید. 

 نزدیک‌ترین شعبه بانک اقتصادنوین

گفتنی است، بانک اقتصادنوین جزء بانک‌های منتخب طرح فروش خودرو‌های وارداتی برای معرفی حساب وکالتی و اتصال به سامانه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره ۰۲۱۴۸۰۳۱۰۰۰ تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
درآمد محقق‌شده ۴ هزار و ۲۳۶ میلیارد تومانی "ونوین" در خردادماه؛

"ونوین" به تراز مثبت ۳۹ درصدی رسید

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.