بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۶
در بیست و نهمین روز ماه جاری؛

برگزاری مجمع عمومی عادی "ذوب"

برگزاری مجمع عمومی عادی
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ذوب آهن اصفهان با نماد "ذوب" روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۳۰۱۵

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ذوب آهن اصفهان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ در استان اصفهان، شهر اصفهان به آدرس کیلومتر ۴۵ جاده اصفهان - شهرکرد، شرکت ذوب آهن اصفهان، تالار آهن برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

تعیین حق حضور اعضای کمیته‌های تخصصی هیات مدیره. برای سهامداران محترمی که امکان حضور در مجمع ندارند، مشاهده برخط مجمع از طریق آدرس aparat.com/atashkar/live و طرح سوالات از طریق سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۷۳۱۹۷ با ارسال کد ملی و کد بورسی فراهم شده است.

سهامداران حقیقی می‌توانند شخصا یا از طریق وکیل با ارائه وکالت نامه رسمی و یا قائم مقام قانونی شخص حقیقی صاحب سهم و در خصوص سهامداران حقوقی نیز نماینده یا نمایندگان شخص حقوقی صاحب سهم به شرط ارائه مدرک وکالت (اعم از عادی یا رسمی) یا نمایندگی با امضای صاحبان امضای مجاز شخص حقوقی، در جلسه مجمع حضور به هم رسانند. کلیه سهامداران جهت دریافت برگ ورود به مجمع می‌توانند از یک ساعت قبل از برگزاری مجمع به محل پذیرش سهامداران در محل برگزاری مجمع مراجعه نمایند. ارائه اصل کارت ملی برای تمامی مراجعین محترم جهت ورود به جلسه الزامی است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.