بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۴
اهدای تندیس ملی رهبران اقتصادی به مدیرعامل پتروشیمی فن آوران؛

پتروشیمی فن‌آوران نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد

پتروشیمی فن‌آوران نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد
شرکت پتروشیمی فن‌آوران در دومین دوره جشنواره ملی حکمت که با شعار “تحقق اقتصاد عدالت محور مردم پایه” برگزار شد، نشان ملی تولید داخلی و پیشرو در صنعت پتروشیمی را کسب کرد و تندیس رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست اهدا شد.
کد خبر : ۲۸۳۰۲۸
نویسنده :
مینا علیزاده


به گزارش بورس نیوز، دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ دومین جشنواره ملی حکمت (حمایت از کالای ایرانی و تولید ایرانی) با شعار “تحقق اقتصاد عدالت محور مردم پایه” با حضور مدیران ارشد دولتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شرکت‌های برتر کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این رویداد ملی که نشان رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست اهدا گردید، شرکت پتروشیمی فن‌آوران نیز به نشان ملی حکمت به پاس تولید داخلی و پیشرو در صنعت پتروشیمی با تولیدات متمایز و استراتژی‌های نوآورانه در تولید متانول و اسید استیک دست یافت و مورد تقدیر قرار گرفت.

شرکت پتروشیمی فن‌آوران با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و تکیه بر دانش و تخصص نیرو‌های ایرانی توانسته است استاندارد‌های بین‌المللی را در تولید خود پیاده‌سازی کند و با ارتقاء کیفیت محصولات، به تقویت اقتصاد دانش بنیان و صادرات کشور کمک شایانی کند.
گفتنی‌ست، این شرکت با سرمایه‌گذاری‌های مستمر در بخش تحقیق و توسعه، نقش مهمی در ارتقاء صنعت پتروشیمی و خودکفایی اقتصادی نیز داشته است.

رویداد ملی حکمت، فرصتی برای تأکید بر اهمیت حمایت از تولیدات داخلی و تقویت اقتصاد مقاومتی است که پتروشیمی فن‌آوران در این رویداد، با ارائه مدل‌های موفقیت‌آمیز به عنوان الگویی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی در نظر گرفته شد. شرکت پتروشیمی فن‌آوران با تلاش‌های بی‌وقفه در جهت بهبود مستمر فرآیند‌ها و محصولات توانسته تأثیرگذاری قابل توجهی نیز در صنعت پتروشیمی داشته باشد که اهداف بلندمدت این شرکت در راستای توسعه پایدار و ارتقاء سطح رقابت‌پذیری در بازار‌های جهانی را تحقق بخشیده است.

پتروشیمی فن‌آوران نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.