بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۸
در آخرین روز از ماه جاری؛

اعلام زمان برگزاری مجمع "پارسيان"

اعلام زمان برگزاری مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بيمه پارسيان با نماد "پارسيان" در آخرین روز از ماه جاری برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۳۰۵۰

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه پارسیان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۸:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از چهار راه قدوسی، روبروی پارک اندیشه، ورودی شماره ۱۱ (باشگاه پیام)، سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

از کلیه سهامداران محترم دعوت می‌شود به منظور اخذ برگ ورود به جلسه، از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۳۰ تیر ماه ۱۴۰۳، با در دست داشتن مدارک مالکیت سهام و مستندات موید نمایندگی و وکالت یا قیمومیت و با ارائه کارت شناسایی معتبر به اداره سهام شرکت واقع در طبقه چهارم ساختمان مرکزی بیمه پارسیان به نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از بلوار میرداماد، خیابان قبادیان غربی، پلاک ۲۲ مراجعه فرمایند. ضمناً به منظور رفاه حال سهامداران محترم ترتیبی اتخاذ گردیده است تا در روز و محل برگزاری مجمع نیز از ساعت ۰۷:۳۰ الی ۰۸:۰۰ با ارائه مدارک فوق، برگ ورود به جلسه مجمع صادر گردد. با توجه به ابلاغیه سازمان بورس اوراق بهادار، از سهامداران محترمی که امکان حضور فیزیکی در مجمع را ندارند دعوت می‌گردد جهت آگاهی از تصمیمات و مشاهده پخش زنده مجمع، از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.parsianinsurance.ir اقدام نمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.