بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶
در سی و یکمین روز ماه جاری؛

دعوت از سهامداران "ابنیه"

دعوت از سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز با نماد "ابنیه" روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۳۰۶۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ در استان خراسان رضوی، شهر شاندیز به آدرس بلوار میرزا جواد آقا تهرانی - مجموعه گردشگری پدیده شاندیز برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

مجمع به صورت (حضوری یا الکترونیکی) برگزار می‌گردد. سهامدارانی که تمایل دارند به صورت الکترونیکی در مجمع شرکت کنند از تاریخ ۲۹ / ۰۴ / ۱۴۰۳ به تارنمای https://dima.csdiran.ir مراجعه نموده و ضمن اعلام حضور، سوالات و نظرات خود را مطرح نمایند. با عنایت به اینکه رأی گیری صرفاً به روش الکترونیکی صورت می‌پذیرد لذا خواهشمند است با ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام، این شرکت را در برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه یاری فرمایید.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.