تعداد بازدید : ۲۴۹۸
کد خبر : ۴۵۶۲۴
بررسی وضعیت طرح های توسعه ای "پسهند" :
۱۴ فروردين ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۱
به منظور افزایش تولید و تکمیل ظرفیت اصلی در پروژه اشتهارد ، نیاز به تأمین و سفارش یک خط کامل موسوم به "کلندر" از اروپا بود که با انعقاد قراردادهای لازم و واریز وجوه نقدی مورد نیاز آن به یک شرکت آلمانی ، این خط در حال ساخت بوده و تا پایان سال 90 تحویل "پسهند" خواهد شد .

در گزارش های قبلی از شرکت صنایع لاستیکی سهند از تلاش مدیران شرکت برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های توسعه ای در خطوط تولیدی سهند 1 و 2 تا پایان سال 89 سخن گفتیم .

در همین راستا و به منظور افزایش تولید و تکمیل ظرفیت اصلی در پروژه اشتهارد ، نیاز به تأمین و سفارش یک خط کامل موسوم به "کلندر" از اروپا بود که با انعقاد قراردادهای لازم و واریز وجوه نقدی مورد نیاز آن به یک شرکت آلمانی ، این خط در حال ساخت بوده و تا پایان سال 90 تحویل "پسهند"  خواهد شد .

استیفایی ، مدیر کارخانه "پسهند" با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز گفت : خط تولید موسوم به " کلندر" در ارتباط با پروژه توسعه ای سهند 2 است . این پروژه در حال حاضر مراحل تولید آزمایشی خود را سپری می کند . در این پروژه مشکلاتی جزیی وجود دارد که درصدد رفع آن هستیم و پس از گذراندن مراحل آزمایشی ، تولید انبوه محصول آن آغاز خواهد شد .

مدیر کارخانه "پسهند" در خصوص خط تولید سهند 1 نیز اظهار داشت : این پروژه مراحل راه اندازی و آزمایشی خود را سپری کرد و روزانه در حدود دو تن تسمه لبه بسته تولید می کند . با توجه به اتمام سال 89 ، ادامه مراحل تولید انبوه و برنامه های بعدی تولید در اردیبهشت ماه سال 90 اجرایی می شوند .

وی در خاتمه ، هر دو پروژه را برای تولید تسمه لبه بسته عنوان کرد و یادآور شد : در صورتی که در هر دو پروژه از نظر قابلیت تولید به اطمینان کامل برسیم ، نیاز بازار را برای محصولات این دو پروژه تأمین خواهیم کرد .

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: