تعداد بازدید : ۱۲۸۰
کد خبر : ۵۸۵۰۴
۲۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۹
سیاست نامه- اخبار نیمروزی ساعت ۱۴ سیماست و مهمترین خبرها هم تحولات کشورهای عربی . به یکباره محمدرضا حیاتی گوینده خبر برای تحلیل اتفاقات سراغ کارشناس می رود و دوربین روی صورت حسن عابدینی قرار می گیرد و درباره منطقه ارائه تحلیل می کند.

روز دیگری می بینیم که جناب عابدینی درباره تحولات اروپا و آمریکا سخن می راند و در موضع کارشناس قرار می گیرد.
چند روزی می گذرد و موضوع نشاندن هواپیمای جاسوسی آمریکا در کشورمان در صدر اخبار قرار می گیرد و سیما هم تلاش می کند درباره این هواپیما و عمق پیروزی کشورمان اطلاعات بیشتری به مخاطب بدهد و به همین دلیل معاون محترم فرمانده سپاه در گفت و گوی ویژه خبری حاضر می شود و این اطلاعات ناب را ارائه می دهد اما نکته اینجاست که مجری کارشناس این برنامه که باید تخصصی درباره موضوع بتواند سوال بپرسد و ورق به دست ساکت ننشیند کسی نیست جز جناب عابدینی که از قضا دانشجوی کارشناسی ارشد است.

و این تنها حکایت وی یا چند برنامه نیست بلکه حکایت صداوسیماست که برای مخاطب خود احترام قائل است ولی به دلیل نبود متخصص در کشور و مجامع علمی و دانشگاهی مجبور می شود چنین بسته عمل کند!

حال امیدواریم که مجامع دانشگاهی بتوانند با تربیت نیروهای متخصص کمک قابل توجهی به صداوسیما بنمایند تا مردم مجبور نباشند درهربرنامه ای با موضوعات مختلف چهره های ثابتی را نظاره کنند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: