تعداد بازدید : ۸۶۹
کد خبر : ۶۰۳۲۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۹

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، حسن محمد تبار گفت: شرکت خدمات مدیریت صبا تامین به وکالت از شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز تامین، بلوک 42 درصدی شرکت سوخت­رسانی و خدمات کشتیرانی ستاره قشم را که در مرحله قبل از بهره­برداری است در بازار سوم فرابورس ایران عرضه می­کند.

معاون نظارت و عملیات فرابورس با اشاره به اینکه عرضه­ به صورت یکجا و در بازار سوم و با شرایط نقداست، گفت: تعداد سهام مورد عرضه شرکت سوخت­رسانی و خدمات کشتیرانی ستاره قشم 62 میلیون و 120 هزار و 911 سهم( معادل 42 درصد) به قیمت پایه هر سهم آن 2 هزار و 252 ریال عرضه می‌شود . ارزش کل آن 139 میلیارد و 896 میلیون و 291 هزار و 572 ریال تعیین شده است.

وی در خصوص فعالیت شرکت سوخت­رسانی و خدمات کشتیرانی ستاره قشم توضیح داد: سرمایه این شرکت 147 میلیارد و 907 میلیون و 50 هزار ریال و تعداد سهام منتشره نیز 147 میلیون و 907 هزار و 50 سهم است همچنین زمینه فعالیت این شرکت بانکرینگ (سوخت رسانی و خدمات کشتیرانی)، حمل و نقل دریایی، نمایندگی خطوط کشتیرانی، خرید و فروش نفت و فرآورده های نفتی است.

محمد تبار در مورد سوخت­رسانی و خدمات کشتیرانی ستاره قشم اضافه کرد: گزارش تعیین قیمت پایه سهام شرکت، زمین­های واگذار شده توسط سازمان منطقه آزاد قشم به شرکت سوخت رسانی و خدمات کشتیرانی ستاره قشم (قبل از مرحله بهره­برداری) تنها کاربری سوخت­رسانی و خدمات کشتیرانی داشته و تغییر کاربری بدون کسب مجوز از سازمان مذکور میسر نیست.

وی تاکید کرد: کارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که 3 درصد از ارزش سهام موضوع معامله که معادل 4 میلیارد و 196 میلیون و 888 هزار و 747 ریال است از مشتری دریافت و به عنوان سپرده حضور در رقابت به حساب شرکت سپرده­گذاری واریز و یا به این شرکت تحویل داده و تاییدیه شرکت مربوطه را به مدیریت بازار فرابورس ایران ارائه کنند.

*درج سیمان مجد خواف و بیمه کوثر در بازار پایه

 به گزارش روابط عمومی فرابورس، شرکت 384.9 میلیارد ریالی سیمان مجد خواف که در حوزه سیمان، آهک و گچ فعالیت دارد به عنوان چهل و چهارمین نماد معاملاتی در بازارپایه درج شد.

همچنین شرکت بیمه کوثر که فعالیت آن در زمینه بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی است در گروه نرخ های بازار پایه فرابورس درج شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: