تعداد بازدید : ۲۱۵۰
کد خبر : ۷۵۱۶۲
مهندس مدنی مدیر عامل سایپا تاکید کرد:
۱۵ شهريور ۱۳۹۱ - ۰۷:۰۱
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ضرورت برنامه ریزی های جدید برای افزایش توان تولید و گسترش سهم بازارهای داخلی و خارجی خبر داد و گفت: با بالا بردن توان تولید و احیا شرایط فروش به سرعت به سمت رفع موانع و کمبودها حرکت خواهیم کرد.
به گزارش بورس نیوز به نقل از سایپانیوز مهندس سعید مدنی در دیدار با مدیران عامل، معاونین و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اهمیت ایجاد تحول در برنامه های تولیدی و ضرورت افزایش حجم کاری نسبت به گذشته، اظهار داشت: باید تلاش کنیم خود را از سایه تحریم ها خارج کرده و با تصمیم گیری های منطقی و مفید مشکلات موجود را برطرف کنیم.
وی افزود: با توجه به اینکه تقاضای زیادی برای خودرو در بازارهای داخلی وجود دارد باید با استفاده حداکثری از توان پرسنل، به دنبال گسترش سهم خود در حوزه تولید و فروش در بازار باشیم و توان تولید خود را همزمان با تقاضای بازار افزایش دهیم.
مدنی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عرضه محصولات سایپا در بازارهای صادراتی خاطرنشان کرد: صادرات همواره به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های سایپا مدنظر بوده و از آن جایی که خودروهای ما دارای مزایای رقابتی بسیاری هستند باید با هدف سودآوری بیشتر و ایجاد بازارهای جدید برای صادرات خود برنامه ریزی کنیم.
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا ضمن برشمردن اهمیت حمایت از اشتغال کارکنان و کارگران و ضرورت تلاش برای حفظ معیشت آنان تصریح کرد: باید شرکت هایی که برای سایپا هزینه بر بوده و حاشیه سود ندارند سریعاً از مجموعه گروه خودروسازی سایپا جدا شوند.
وی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد تعامل مناسب با بخش های مختلف دولتی و خصوصی گفت: شرکت های مگاموتور و سازه گستر باید یک بازنگری کلی بر روی روند کاری خود داشته باشند و تعامل با قطعه سازان چه در سایپا و چه در شرکت های زنجیره تامین به بهترین نحو صورت پذیرد.
مدنی با اشاره به بازار مناسب خودرو تیبا در داخل و خارج تاکید کرد: تلاش می کنیم تولید تیبا را با حداکثر ظرفیت انجام داده و بستر مناسبی برای عرضه این خودرو در بازارهای داخلی و صادراتی فراهم کنیم.
وی کاهش هزینه ها را در بخش تولید یکی دیگر از اهداف مهم پیش رو دانست و گفت: از آن جایی که درآمد ما از محل فروش خودرو چندان بالا نیست باید حاشیه سود ما صرف تولید شود و با بازنگری بر روی منابع مالی به شدت در هزینه های خود صرفه جویی کنیم.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خاتمه ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی اصولی، سایپا در مسیر توسعه و پیشرفت خود به سرعت حرکت کند و با کمک نهادهای دولتی بتواند به اهداف مورد نظر نظام جمهوری اسلامی در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی دست یابد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
رستگاری بدون هیجان‌زدگان!
بورس تهران توانسته طی معاملات ابتدایی امروز خود، به مرز ۴۰۰ هزار واحدی نزدیک شود.