تعداد بازدید : ۲۵۲۲
کد خبر : ۷۷۶۷۹
۱۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۰
روز گذشته یک میلیون و 473 هزار سهم "ومعادن" به سبد سرمایه گذاری های شرکت تأمین مواد اولیه فولاد صبانور رفت تا بازهم درصد مالکیت این شرکت در این نماد افزایش یابد و به بیش از 104 میلیون سهم برسد.
در معاملات روز گذشته تالار شیشه ای شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا 88 میلیون سهم ایران خودرو را خریداری نمود و در مقابل آن شرکت سرمایه گذاری سمند بالغ بر 18 میلیون و 835 هزار سهم تحت مالکیت خود را در نماد مذکور واگذار کرد.

همچنین شرکت مهرآفرینان دوران یک میلیون و 345 هزار سهم بانک پارسیان را خریداری کرد.

براساس گزارش بورس نیوز، روز گذشته یک میلیون و 473 هزار سهم "ومعادن" به سبد سرمایه گذاری های شرکت تأمین مواد اولیه فولاد صبانور رفت تا بازهم درصد مالکیت این شرکت در این نماد افزایش یابد و به بیش از 104 میلیون سهم برسد.

در این میان بانک تجارت یک میلیون و 210 هزار سهم شرکت سرمایه گذاری ملی ایران را خرید.

طی معاملات روز گذشته مؤسسه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر بازهم خریدار بیش از یک میلیون و245 هزار سهم "فولاد" بود.

از دیگر سو در میان حقوقی های بازار شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی نفت سه میلیون و 478 هزار سهم "شبندر" را به مالکیت خود درآورد تا مالکیت آن در این نماد به بیش از 168 میلیون سهم افزایش یابد.

طی معاملات دیروز شرکت سرمایه گذاری غدیر یک میلیون و 700 هزار سهم گروه بهمن را فروخت و در مقابل آن شرکت سرمایه گذاری اعتضاد غدیر بیش از یک میلیون و 930 هزار سهم را در نماد "خبهمن" به پرتفوی بورسی خود افزود.

در پایان شایان ذکر است، در نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت تهران نیز که به تازگی در فرابورس پذیرش و درج نماد شده، سهامداران عمده با تعهد عرضه عمومی بخشی از سهام تحت مالکیت خود در نماد "ثتران" و سپرده کردن تعدادی از این سهم با قرمز شدن پیکان میزان سهامداری خود مواجه شدند. بطوریکه شرکت های سرمایه گذاری استان گیلان، سرمایه گذاری استان فارس و نیز شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان کرمانشاه و نیز سرمایه گذاری سهام عدالت استان مازندران هر یک تعهد عرضه این سهم را در زمان عرضه اولیه ارایه کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: