تعداد بازدید : ۱۷۵۷
کد خبر : ۷۸۷۳۴
۲۵ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۶
دیروز حقیقی های بازار بیشترین حجم خرید و همچنین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند که در این میان سهام شرکت های پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه اصفهان و مخابرات ایران در زمره سه نماد با بیشترین حجم معاملات و از طرفی شرکت های پالایش نفت بندرعباس، ملی صنایع مس ایران و فولاد مبارکه اصفهان در صدر نمادهایی با بیشترین ارزش معاملاتی جای گرفتند.
معاملات دیروز بازار سهام در حالی پیگیری شد که 257 میلیون و 531 هزار سهم به ارزش معاملاتی 826 میلیارد و 342 میلیون ریال داد و ستد شد.

در این میان شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین به عنوان یکی از حقوقی های فعال روز گذشته دو میلیون و 900 هزار سهم بیمه ملت را به پرتفوی بورسی خود افزود و شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی نفت خریدار بیش از یک میلیون سهم "وکار" بود.

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن یک میلیون و 500 هزار سهم ایران خودرو را خرید و شرکت فولاد مبارکه اقدام به خرید بیش از هشت میلیون سهم سرمایه گذاری توکا فولاد (هلدینگ) کرد.

در این میان بیش از دو میلیون سهم سرمایه گذاری بوعلی به سبد سرمایه گذاری های شرکت آتیه سازان دی رفت.

این در حالی است که برخی از حقوقی های بازار اقدام به عرضه سهام خود کردند. بطوریکه شرکت سرمایه گذاری بهمن یک میلیون سهم پارس مینو را از سبد سرمایه گذاری های خود خارج کرد و شرکت سرمایه گذاری غدیر فروشنده چهار میلیون و 600 هزار سهم گسترش نفت و گاز پارسیان بود تا درصد مالکیتش در نماد مذکور تا 272 میلیون سهم کاهش یابد.

طی معاملات دیروز یک میلیون سهم "فملی" نیز توسط صندوق ذخیره فرهنگیان عرضه شد.

همچنین شرکت حمل و نقل توکا بیش از 26 میلیون سهم توکاریل را فروخت تا در نقش حقوقی فعال بازار سهام ظاهر شود.

در پایان گفتنی است دیروز حقیقی های بازار بیشترین حجم خرید و همچنین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند که در این میان سهام شرکت های پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه اصفهان و مخابرات ایران در زمره سه نماد با بیشترین حجم معاملات و از طرفی شرکت های پالایش نفت بندرعباس، ملی صنایع مس ایران و فولاد مبارکه اصفهان در صدر نمادهایی با بیشترین ارزش معاملاتی جای گرفتند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.