تعداد بازدید : ۳۰۷۱
کد خبر : ۱۱۲۴۵۸
مسئول امور سهام شرکت عنوان کرد:
۲۳ آذر ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۵
خرید مواد اولیه مورد نیاز و تولید محصولات بر عهده سهامدار عمده "غچین" یعنی شرکت گروه تولیدی آریا ملل زرین است و محصولات تولید شده توسط شرکت مذکور با برند چین چین به فروش می رسد، به گونه ای که "غچین" از این بابت کارمزد فروش دریافت می کند.
سهام شرکت چین چین از جمله سهم هایی است که طی روزهای اخیر مورد اقبال سرمایه گذاران قرار گرفته، به گونه ای که "غچین" از ابتدای ماه جاری تاکنون بازدهی مثبت بیش از 38 درصدی را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است. از این رو بر آن شدیم تا اطلاعاتی در خصوص وضعیت تولید و فروش این شرکت فعال در گروه غذایی کسب کنیم.

در همین ارتباط، مسئول امور سهام شرکت چین چین در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: خرید مواد اولیه مورد نیاز و تولید محصولات بر عهده سهامدار عمده "غچین" یعنی شرکت گروه تولیدی آریا ملل زرین است و محصولات تولید شده توسط شرکت مذکور با برند چین چین به فروش می رسد، به گونه ای که "غچین" از این بابت کارمزد فروش دریافت می کند.

افهمی با بیان اینکه عمده درآمدهای شرکت از محل کارمزد فروش است، افزود: سهامدار عمده شرکت درصدی از سهام یک شرکت تولیدکننده روغن خوراکی را خریداری کرده و محصولات تولیدی آن را با برند چین چین به بازار فروش عرضه می کند که در مقابل "غچین" درصدی از درآمد فروش محصولات را به صورت کارمزد دریافت می کند.

وی به تولید محصولات غذایی توسط "غچین" اشاره کرد و گفت: بخشی از فعالیت شرکت نیز به صورت تولید محصولات و عرضه آن به بازار فروش است که البته تولیدات به شرکت های بهپخش و پخش البرز عرضه و توسط شرکت های مذکور به فروش می رسد.

این مقام مسئول در خصوص برنامه های شرکت جهت افزایش ظرفیت اسمی تولید بیان کرد: دو خط تولید محصول رب گوجه فرنگی در حالی طی سال های قبل راه اندازی شده که بهره برداری از خط جدید تولید این محصول نیز جزو برنامه کاری "غچین" قرار گرفته که ظرفیت اسمی این خط تولیدی نیز بسیار بالاست.

مسئول امور سهام این شرکت غذایی در خصوص آثار مثبت ناشی از اجرای طرح مذکور در وضعیت سودآوری آن تصریح کرد: بهره برداری از پروژه مذکور به دلیل نوع فعالیت شرکت و درآمدهای آن که به طور عمده به صورت کارمزد فروش است، موجب افزایش مقدار تولید و رشد سودآوری "غچین" خواهد شد. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که تولید آزمایشی این خط تولیدی طی سال جاری آغاز می شود و تولید انبوه آن به سال مالی آینده موکول خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: