بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۷
کد خبر : ۱۱۹۵۸۶
مجلس از فردا جلسه علنی دارد که در مهم‌‌ترین بخش‌ها وزیر نفت برای پاسخ به سؤال ۳ تن از نمایندگان تهران در صحن علنی مجلس حضور می‌یابد.

 به گزارش تسنیم، مجلس شورای اسلامی از فردا شنبه 24 اسفند 1392 تا روز چهارشنبه 28 اسفند تشکیل جلسه علنی می‌دهد که در مهم‌ترین بخش‌‌ها بیژن زنگنه وزیر نفت جهت پاسخ‌گویی به سؤال تعدادی از نمایندگان تهران در مجلس به صحن علنی پارلمان می‌آید.

دستورکار صحن علنی مجلس در هفته‌ آینده به شرح زیر است:

**ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح ماده (45) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی که دوفوریت این طرح در جلسه علنی مورخ 18/12/1392 به تصویب‌رسیده است.

**ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1366 و اصلاحات بعدی آن که یک‌ فوریت این طرح در جلسه علنی مورخ 6/12/1391 به تصویب رسیده است.

**گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل (44) قانون اساسی درمورد طرح اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و اصلاحیه آن مصوب 1377 و الحاق موادی به آن که از شورای نگهبان اعاده شده است.

**گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی درمورد وضعیت خودروهای وارداتی.

**گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد طرح استفساریه تبصره (3) ماده (9) قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان انقلاب اسلامی که یک‌ فوریت این طرح در جلسه علنی مورخ 5/9/1392 به تصویب رسیده است.

**گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد لایحه موافقتنامه همکاری‌های امنیتی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی پاکستان که دراجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درمورد طرح نظام رتبه‌بندی معلمان که دراجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی مجلس با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون قضایی وحقوقی درمورد طرح دائمی شدن قانون اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور مصوب 1387 که دراجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد لایحه تعیین حریم حفاظتی - امنیتی اماکن و تأسیسات کشور که دراجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل (44) قانون اساسی درمورد طرح اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی که دراجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفته است.

**گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه موافقتنامه ایجاد و راه‌اندازی بانک اطلاعاتی سازمان همکاری‌های اقتصادی(اکو) درخصوص قاچاق و تخلفات گمرکی.

**گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری عراق به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات درمورد مالیات‌های بر درآمد و سرمایه.

**گزارش‌کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی درمورد لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیئت‌های انضباطی نیروهای مسلح.

**گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کنیا به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی درمورد مالیات بر درآمد و سرمایه و پروتکل الحاقی آن.

**گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد لایحه اصلاح قانون اعتبار اسناد عادی وام‌های پرداختی شرکت‌های تعاونی روستایی، عشایری و صیادی به اعضاء مصوب 1365 و قانون اصلاح قانون‌ مذکور ‌مصوب 1371.

همچنین سؤال حجت‌الاسلام حمید رسائی، علی اصغر زارعی و حجت‌الاسلام روح‌‌الله حسینیان نمایندگان تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر از وزیر محترم نفت و نیز  گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی درمورد «میزان تحقق اهداف سیاست‌های کلی و نحوه اجرای قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی» در اجرای مواد (44) و (49) آئین‌نامه داخلی مجلس در دستورکار جلسات هفته آینده مجلس قرار دارد.
اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
تکنیکال بختیاری
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۷
سوالشون مشخصه اونهم دو تاست :
اول اینکه بفرمائید چرا پته بابک جووون زنجانی رو روی آب انداختی مگه ...
دوم اینکه چرا به برادران و خواهران چینی که از جون عزیزترند التیماتوم دادی مگه نمیدونی اونا از نون شب هم برای ما واجب ترند ؟؟؟
hasan
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۹
سلام
یک نفر هم امده کار کنه چرا اینقدر چوب لای چرخ می گذارید بعدش بیایید ثروت زنگنه را با همان اقایان بازخواست کننده مقایسه کنید مطمئنا کمتر است
همدیگر را دوست بداریم
محمدی
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۵
متاسفانه اسم بعضی نماینده ها با چوب لای چرخ تداعی میشه ! همونایی که تو دوره هم جناحی شون صدایی ازشون نبود! راستی یه وزیره 6-7 ماهه باید به سیاست های اصل 44 جواب بده؟