بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۰
کد خبر : ۱۱۹۵۹۲
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به گزارش اخیر "احمد شهید"گفت که منبع اطلاعاتی "احمد شهید" منافقین و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

علاالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به گزارش اخیر احمد شهید در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در ارتباط با موضوع مواد مخدر که در این گزارش به آن اشاره شده پس از حضور ناتو در افغانستان تولید این محصول به 40 برابر رسید یعنی از 200 تن کف تولید طالبان به 8 هزار تن افزایش یافت که مسئولیت این افزایش باید به پای کشورهایی گذاشته شود که در افغانستان حضور داشتند و با مسئولیت انگلیسی مواد مخدر در این کشور افزایش یافت.  
 
وی افزود: مخالفت با اشد مجازات در مورد سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر نشان‌دهنده این واقعیت است که عملا افرادی مانند احمد شهید هم علاقه‌مند به گسترش این پدیده شوم در منطقه هستند و گرنه کسانی که به زندگی صدها هزار جوان ارزش قائل نیستند نباید قابل ترحم باشند.  
 
نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه به انتقاد احمد شهید از منشور حقوق بشر اشاره کرد و گفت: در زمینه مجازات‌های اسلامی که در دین مبین اسلام وضع شده مبتنی بر دستورات الهی است و فرهنگ غربی به هیچ وجه نمی‌تواند برای جامعه اسلامی در زمینه مجازات‌های اسلامی تعیین تکلیف کند.
 
وی افزود: ما پیرو دین اسلام، قرآن و احکام اسلامی هستیم و نباید کشورهای غربی که عملا در مدیریت جامعه خود و رعایت حقوق بشر ناتوانند برای ما تعیین تکلیف کنند.
 
بروجردی تاکید کرد: در قرن بیست و یکم شاهد شکنجه‌گاه رسمی گوانتانامو و سایر شکنجه‌گاه‌های آمریکا در کشورهای اروپایی و نقض حقوق زنان هستیم به طوری که سالانه ده‌ها هزار کودک بی‌هویت محصول نقض حقوق زنان در جامعه غرب است در حالی که در دین مبین اسلام پدیده ضد حقوق زن وجود ندارد.  
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد اقلیت‌های دینی نیز گفت: ما به عنوان موفق‌ترین الگو در رفتار با غیرمسلمانان در سطح جهان هستیم چرا که برای آن‌ها بودجه قرار می‌دهیم و از آزادی کامل در برگزاری مراسمات برخوردار هستند.
 
وی افزود: انتقال "مرکز جهانی آشوریان" از آمریکا به تهران در چند سال گذشته نشان دهنده فضای بهتر ایران برای آن‌هاست.
 
نماینده بروجرد با اشاره به بخش دیگری از گزارش "احمد شهید" در مورد "فرقه ضاله بهائیت" گفت: فرقه ضاله بهائیت به هیچ وجه دین نیست چرا که متعلق به هیچ یک از پیامبران الهی که منشا به وجود آمدن ادیان الهی بودند نیست.
 
وی افزود: "بهائیت" یک مسلک سیاسی ساخته و پرداخته استعمار است، همان گونه که در جهان اهل سنت وهابیت را ایجاد کردند در جهان شیعه هم بهائیت را به وجود آوردند و طبیعی است ما اجازه اجرای توطئه استعماری انگلیس در جامعه خود را نخواهیم داد.  
 
بروجردی در پایان به مغرضانه بودن گزارش "احمد شهید" اشاره کرد و گفت: منبع اطلاعاتی گزارش‌های "احمد شهید" منافقین و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران است در صورتی که وی به راحتی می‌تواند از طریق جهان گسترده اینترنت اطلاعات دقیق و لازم را از وضعیت جمهوری اسلامی ایران به دست بیاورد. 
اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
رضا
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۱
اولا نیاز به منبع نداره چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است عملکردتون داره داره داد میزنه
ثانیا راهش بدید بیاد داخل کشور با هر کسی هم خواست صحبت کنه و ...
ارحام
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۴
گر مسلمانی از این هست که حافظ دارد
وای اگر از امروز رسد فردایی
شیرویه
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۸
منبع مهم نیست، به اصل مطلب که نقض حقوق انسانی است بپردازید
رضا
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۹
باکامنت شماره یک موافقم . چرا ماباید کاری کنیم که منافقین منبع باشند ؟ گزارشی تهیه کرده مابا این گزارش مخالفیم فرضا صددرصد مغرضانه و غیرقابل قبول خوب تنهاراهش چیه؟ اینه که اجازه بدیم با همه اشکالاتی که هست این آقا بیاد و به چشم خودش ببینه که داره اشتباه میکنه . دقیقا همون کاری که درباره انرژی هسته ای کردیم اومدن ودیدند که ما بقول مقام معظم رهبری بدنبال سلاح هسته ای نیستیم و نبوده ایم و نخواهیم بود .