بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۳
در آستانه سفرهای نوروزی عنوان شد:

آغاز امداد نوروزي امداد خودرو رفاه ايرانيان

ايام نوروز زماني مناسب براي سفر است و در اين بين اغلب خانواده ها تمايل دارند تا با وسيله نقليه شخصي راهي سفر شوند. به دليل حجم بالاي تردد در جاده هاي کشور ، احتمال بروز حادثه و مشکلات فني در ماشين ها افزايش مي يابد و لزوم امداد رساني را بيش از پيش مي کند.
کد خبر : ۱۱۹۷۶۶
ايام نوروز زماني مناسب براي سفر است و در اين بين اغلب خانواده ها تمايل دارند تا با وسيله نقليه شخصي راهي سفر شوند. به دليل حجم بالاي تردد در جاده هاي کشور ، احتمال بروز حادثه و مشکلات فني در ماشين ها افزايش مي يابد و لزوم امداد رساني را بيش از پيش مي کند.


طي ساليان اخير امداد خودروهاي بسياري با دريافت مجوز آغاز به کار کردند، امداد خودرو رفاه ايرانيان هم با هدف امداد رساني به خودروهاي خارجي و داخلي و با همکاري نمايندگي هاي خودروسازان خارجي در کشور فعاليت مي کند.

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، مدیر عامل امداد خودروی رفاه ایرانیان از آغاز امدادرسانی به خودروهای خارجی در جاده های کشور از ديروز 25 اسفند خبر داد و گفت: 182 ایستگاه ثابت و یک ‌هزار و 174 ناوگان خودرویی در سراسر کشور به خودروهای وارداتی امداد رسانی می کند.

وي افزود: همچنين 72 دستگاه خودروي تجهيزات تعميرگاهي سيار نيز در نظر گرفته شده تا در صورت لزوم راهي محل شود.

برنجی گفت: طرح امداد نوروزی به خودروهای خارجی در سراسر کشور آغاز شده و 182 ایستگاه ثابت و هزار و 174 ناوگان خودرویی در کنار 52 نمایندگی امدادی شبانه روزی کار امدادرسانی را صورت خواهند داد.

مدیرعامل امدادخودروی رفاه ایرانیان افزود: در طرح ویژه ای که برای استان تهران طراحی شده کلیه محورهای ورودی و خروجی استان تهران تحت امدادرسانی خروجی قرار خواهد گرفت. از دوماه گذشته برنامه ريزي ها براي امداد نوروزي آغاز شده بود، امسال انسجام بيشتري بوجود آمده و مجموعه کرمان موتور نيز به زير مجموعه هاي امدادي ما اضافه شده است.

وی تصریح کرد: در کنار امدادرسانی به خودروهای خارجی چنانکه شرکت های خودروساز داخلی نیز درخواست خدمات امدادی داشته باشند، این آمادگی وجود دارد.

برنجی از رقابتی بودن تعرفه ها و کیفیت خدمات امدادرسانی به خودروهای خارجی خبر داد و خاطر نشان کرد: متاسفانه در حوزه امداد خودرو تعرفه های مصوب تاکنون وجود نداشته و مقرر شده تا با هماهنگی سازمان راهداری و اتحادیه تعمیرگاه های خودرو، تعرفه مشخصی برای امدادرسانی های جاده‌ای مشخص شود.

به گفته مدیرعامل امدادخودروی رفاه ایرانیان، از سوی سازمان راهداری به عنوان نماینده در جلسات متعددی با اتحادیه تعمیرگاه های کشور در این خصوص مذاکره کردیم، اما هنوز به نتیجه ای برای مصوب کردن تعرفه ها نرسیده ایم.

وی خاطر نشان کرد: البته تمام تعرفه های مصوب امدادخودروی رفاه ایرانیان در قالب کارتکس هایی در خودروهای امدادرسان وجود دارد و مردم می توانند درخواست رویت آن را داشته باشند.

برنجی ادامه داد: البته هزینه ای نیز به عنوان ایاب و ذهاب به این تعرفه های مصوب اضافه می شود که مردم در صورت نارضایتی و شکایت می توانند آن را با ما در میان بگذارند، اما تعرفه ها نسبت به سال قبل تغییری نداشته است.

مدیرعامل امدادخودروی رفاه ایرانیان افزود: برای سایپا و ایران خودرو نیز امدادرسانی می کنیم و البته به تازگی سایپا قرار است خودروهایی را برای معلولان کشور تولید کند که کار امدادرسانی آن را انجام خواهیم داد.

وی تصریح کرد: ما تمام خودروهای غیرگارانتی داخلی را نیز تحت پوشش قرار می دهیم و امسال قطعا خدمات رسانی کیفی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

به گفته برنجی، در استان خوزستان با توجه به فعال شدن ستاد راهیان نور 290 خودروی یکسان با کارت شناسایی امدادگران آماده خدمات رسانی به مردم هستند، ضمن اینکه در اصفهان، شیراز، مشهد و شهرهای بزرگ نیز این امدادرسانی انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است اين امداد خودرو علاوه برهمکاري با نمايندگي شرکت هاي آسان موتور(هيوندا)، کرمان موتور، جيلي، اطلس خودرو و ... به خودروهاي داخلي نيز خدمات ارائه مي کند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر