بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۰
کد خبر : ۱۱۹۹۹۶
سخنگوی دولت در خصوص اختصاص سهمیه بنزین نوروزی، گفت: سهمیه بنزین فروردین ماه مانند گذشته خواهد بود و سهمیه بیشتری برای این ماه به تصویب نرسیده است. 
 
به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت روز چهارشنبه در پایان جلسه هیات دولت در نشستی با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا یرای ایام نوروز سهمیه ویژه بنزین در نظر گرفته شده است؟ گفت: سهمیه بنزین همان روند گذشته است و سهمیه بیشتری به تصویب نرسیده است. 
 
براساس گزارش ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت، سهمیه های بنزین برای فروردین سال 93 بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در ساعت 24 پنج شنبه 29 اسفند ماه به کارت های هوشمند سوخت واریز خواهد شد. 
 
خودروهای سواری شخصی در فروردین 60 لیتر سهمیه بنزین نیمه یارانه ای دریافت می کنند. 
 
عباس کاظمی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نیز پیش از این اعلام کرده بود، سهمیه ای ویژه برای نوروز پیش بینی نشده است.
اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
سعيد روشن
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۳
كاش ميشد فهميد كه اعضاي ستاد مديريت حمل و نقل سوخت و نيز كابينه دولت اميد چگونه با 60ليتر بنزين نياز مسافرتي خانواده و تردد روزانه خودرا حل مي كنند !؟ لابد از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده و از تردد خودروهاي تك سرنشين و نيز اسكورت خودروهاي دولتي اجتناب مي كنند خوبه نحوه مديريت سوخت شخصي خود را براي تنوير افكار عمومي اعلام بفرمايند و نير گفته شود كه عدم قائل شدن سهميه نوروزي براي جلوگيري از تصادفات جاده اي وكاهش آمار تلفات جاني مسافرين ورفاه حال عمومي بوده است و بس !؟
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.