دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۵
مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن خبر داد:

ارزش روز دارایی های "وصنعت"/ تعیین تکلیف زمان افزایش سرمایه

"وصنعت" با دریافت تأییدیه بانک صنعت و معدن مبنی بر موافقت با افزایش سرمایه شرکت فوق سرانجام تا 15 آبان ماه سال جاری مجمع فوق العاده خود را برگزار می نماید.
کد خبر : ۱۳۶۴۷۹
نویسنده :
محمدآموخته
زمان برگزاری مجمع فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن جهت تصمیم گیری های نهایی در راستای میزان افزایش سرمایه، حداکثر تا 15 آبان ماه سال جاری نهایی می گردد.

مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطالب فوق اظهار داشت: "وصنعت" با دریافت تأییدیه بانک صنعت و معدن مبنی بر موافقت با افزایش سرمایه شرکت فوق سرانجام تا 15 آبان ماه سال جاری مجمع فوق العاده خود را برگزار می نماید.

محمد ثریانژاد در خصوص نحوه فعالیت های مدیریت پیشین "وصنعت" خاطر نشان کرد: در گذشته هر شرکت غیر بورسی زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن که با زیان دهی مالی مواجه می شد از سوی هیأت مدیره "وصنعت" به فروش می رسید ولی اکنون با توجه به تغییرات مدیریتی بایستی همچنان منتظر سیاست های جدید مدیریت  باشیم.

وی گفت: ارزش روز دارایی های شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن به ازای هر سهم بیش از سه هزار و 500 ریال می باشد.

شایان ذکر است؛ افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن با توجه به گزارشات اعلام شده در سایت کدال از محل سود انباشته، مطالبات حال شده سهامداران و همچنین آورده نقدی شرکت تأمین می گردد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر