تعداد بازدید : ۳۹۸۱
کد خبر : ۱۴۹۴۱۶
سرپرست موسسه اعتباری توسعه:
۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱
سیاوش محمدی در گفتگو با «نسیم» تاکید کرد: شرایط حال حاضر موسسه اعتباری توسعه حاکی از بهبود روابط در آن سطحی بوده که انتظارمی‌رفته/ تکمیل و معرفی اعضای هیات مدیره توسعه به برگزاری مجمع موکول شد

سرپرست موسسه اعتباری توسعه، به نسیم اعلام کرد: در شرایط کنونی و از نگاه او، هیچ دیوار بی اعتمادی بین سهامداران این موسسه و بانک مرکزی وجود نداشته و روند کنونی حاکی از وجود اعتماد بین طرفین است.

پیشتر، مدیر عامل مستعفی موسسه اعتباری توسعه به نسیم خبر داده بود که از دیماه سال 93 استعفای خویش را به بانک مرکزی اعلام داشته است، اما با این حال، چهار ماه پس از این تاریخ، یعنی دو هفته قبل، رسما با معرفی معاون خود به عنوان سرپرست، از مدیریت این موسسه خداحافظی کرده است.

علیرضا هادیان همدانی، با اشاره به دو عامل مهم استعفای خود از مدیریت موسسه اعتباری توسعه، عامل نخست را بلند بودن دیوار بی اعتمادی بین سهامداران موسسه و بانک مرکزی دانسته و در تشریح عامل دوم هم گفته بود که این موسسه از تیرماه 93 فاقد هیات مدیره بوده و اداره موسسه بدون هیات مدیره بسیار دشوار است.

وی،تاکید کرد که در دوسال گذشته، بسیار تلاش کرده است تا دیدگاه دو طرف مذکور را به یکدیگر نزدیک سازد، هرچند که در این راه دشوار توفیق چندانی حاصل نکرده است.

به گفته هادیان همدانی، هیات مدیره موسسه توسعه از تیرماه سال 93 از حد نصاب افتاده و دو فرد باقیمانده نیز با وضعیت موجود امکان تشکیل جلسات را نداشته اند.

در همین حال، سیاوش محمدی، سرپرست کنونی موسسه اعتباری توسعه،در گفتگو با «نسیم»، تاکید کرد که شرایط حال حاضر موسسه حاکی از بهبودی روابط در آن سطحی بوده که انتظار می رفته است.

وی، تکمیل و تعیین اعضای هیات مدیره موسسه را به زمان برگزاری مجمع موسسه اعتباری توسعه در یکماه آینده موکول کرد و گفت که یکی از معضلات کنونی سیستم بانکی کشور، مشکل هیات مدیره بوده که البته این چالش در موسسه توسعه بزودی مرتفع می شود.

سرپرست کنونی موسسه اعتباری توسعه ،در ادامه این گفتگو از جزییات سود احتمالی سهام موسسه ابراز بی اطلاعی کرد و در عین حال گفت که تعیین میزان سود موسسه همچنان درحال بررسی است.

به گفته محمدی، شرایط سیستم اقتصادی کشور، اقتضایی بوده و افزود که برخی از موضوعات در یک بازه زمانی و از نگاه فردی دیگر، یک مشکل بوده که ممکن است همان موضوع در یک بازه زمانی دیگر فاقد آن واقعیت از پیش بیان شده باشد.

 
بابا علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
یکی از سهام مبهم در بازار پایه همین موسسه توسعه است 2 میلیارد سهم داره و هیچ بازدهی نسیب سهام داران نکرده سهم را از 165 تومان آوردن رو 50 تومان.سودش مال چند نفر و خرید کاغذ سهام مال حقیقی بی نوا.
انصاری
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
موسسه خوب اعتباری توسعه 2 سال است سود پرداخت نکرده است فقط امید می دهند وقتی نظارت کم باشد سود سهام یا نیست می شود ویا کم می شود
سهامدار
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
این اافرادعادت دارن به اینجور حرف زدنها اونهمه حقوق ومزایارو میبرن خرج زن وبچه شون میکنند با به به وچهچهه سهامدار به امید چیز دیگه منتظر بعد از چند سال اقا داره میره توی این مدت تلاش کرده دیوار بی اعتمادی روبرداره سرمایه مردم یک سوم شده هیچ چیز نصیب مردم نشده اما میخوای بدونی حرف من درسته فیش حقوقیشو باید دید قضاوت کرد با خوشی بخورند
سهامدار
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
این اقایونو بانک به اصطلاح مرکزی تاییدکرده که فقط وفقط به فکر جیب خودشون بودن
سهامدار
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
سرمايه اوليه را به ما بدهيد بعد از دوازده سال ، سود سهام پيشكش
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: