تعداد بازدید : ۴۷۳۰
کد خبر : ۱۵۰۹۳۶
در پی برگزاری مجمع عمومي فوق العاده و مجمع عمومي عادي ساليانه (پککو)
۱۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
تجارت الکترونيک پارسيان در سال 1393 با داشتن سهم 21درصدي دستگاههاي کارتخوان در سراسر کشور موفق به جذب تعداد بالغ بر يک ميليارد تراکنش در سال مذکور شده است که اين تعداد داراي رشد تقريبي 53 درصدي نسبت به مدت مشابه سال قبل مي باشد.

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت تجارت الکترونیک پارسیان( سهامی عام ) رأس ساعت 10:00 روز پنجشنبه مورخ 1394.04.04 درمحل مرکز مطالعات و بهره وری علوم انسانی با حضور بیش از 91 درصد سهامداران برگزار شد.

ترکیب هیات رئیسه مجمع با حضور آقای رضایی به عنوان رئیس مجمع و نظارت آقایان ساعدی و مرادی و به دبیری آقای گندم کار تشکیل شد.

همچنین نماینده سازمان بورس و نماینده موسسه حسابرسی نیز در جلسه حضور داشتند.

مجمع پس از استماع گزارش هیات مدیره توسط مدیر عامل محترم ، جناب آقای قنبریان و گزارش بازرس قانونی تصمیمات ذیل را اتخاذ نمود.

1- تصویب صورتهای مالی منتهی به سال مالی 1393.12.29

2- تقسیم 450 ريال به عنوان سود نقدی به ازای هر سهم

3- انتخاب موسسه حسابرسی بیات رایان به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی سخن حق به عنوان بازرس علی البدل

4- انتخاب روزنامه اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیر الانتشار

5- بر اساس تصميمات مجمع عمومي فوق العاده، اعضاي هيئت مديره از 7 نفر به 5 نفر کاهش يافت بدين ترتيب، بانک پارسيان، بانک تجارت، شرکت تامين خدمات سيستم هاي کاربردي کاسپين، شرکت سرمايه گذاري آتيه پارسيس پارس و شرکت تجارت الکترونيک پارسيان کيش به عنوان اعضاي هيئت مديره به مدت دو سال انتخاب شدند.

در حاشیه مجمع:
جلسه مجمع عمومي فوق العاده و مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت تجارت الکترونيک پارسيان ( پککو) راس ساعت 10 روز پنج شنبه مورخ 4 تيرماه 1394 در محل سالن آمفي تاتر مرکز مطالعات و بهره وري و منابع انساني سازمان گسترش با حضور بيش از ۹۰ درصد سهامداران تشکيل شد . به گزارش روابط عمومي شرکت تجارت الکترونيک پارسيان (پککو) : در اين مجمع آقاي مهدي رضائي معاون مالي و سرمايه گذاري بانک پارسيان به عنوان رئيس مجمع ، آقايان وجيه اله ساعدي و احسان مرادي به عنوان ناظرين و آقاي زين العابدين گندمکار به عنوان دبير مجمع انتخاب شدند. در اين جلسه ابتدا آقاي مهندس عبدالعظيم قنبريان مدير عامل شرکت گزارشي را از عملکرد سال 1393 ارائه وسپس برنامه هاي آتي شرکت در سال 1394 را براي حاضرين تشريح کردند . آقاي قنبريان در ادامه گزارش خود افزود : شرکت تجارت الکترونيک پارسيان در سال 1393 با داشتن سهم 21درصدي دستگاههاي کارتخوان در سراسر کشور موفق به جذب تعداد بالغ بر يک ميليارد تراکنش در سال مذکور شده است که اين تعداد داراي رشد تقريبي 53 درصدي نسبت به مدت مشابه سال قبل مي باشد. در اين جلسه صورت‌هاي مالي و ترازنامه شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند1393 مورد تصويب سهامداران قرار گرفت . همچنين هيأت رييسه مجمع ضمن تصويب تقسيم450 ريال سود نقدي به ازاي هر سهم ، مقرر نمود سود سهامداران حقيقي خرد در اسرع وقت به حساب ايشان واريز گردد.


مجمع رتاپ

پیام هیأت مدیره

تاریخچه پر افتخار شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با تکیه بر همراهی شما سهامداران محترم و اعتماد استفاده کنندگان از شبکه پرداخت الکترونیک شرکت رقم خورده است. مدیران و کارکنان شرکت در طی بیش از یک دهه که از آغاز فعالیت شرکت سپري گشته است، منشاء خدمات و نوآوري هاي متعددي در صنعت پرداخت الکترونیک کشور بوده و نقشی بی بدیل در رشد فرهنگ استفاده از پول الکترونیکی ایفا نموده اند.

بسیار خرسندیم که با سپري شدن یک سال دیگر از فعالیت شرکت که تواًم با نشاط و تلاش براي اعتلاي هر چه بیشتر جایگاه و اعتبار آن در عرصه پرداخت هاي الکترونیک کشور بوده است، فرصت ارائه گزارش عملکرد و اقدامات شرکت طی سال 93 به شما سهامداران محترم فراهم گردیده است.

استقرار سامانه هاي جدید نرم افزاري پردازش و تبادل تراکنش، افزایش ظرفیت شبکه مخابراتی و ارتباطی در سراسر براي نخستین بار در کشور، قرارگیري در جمع 100 شرکت برتر س وم (ISMS) کشور، اخذ گواهینامه امنیت اطلاعات در بین 500 شرکت برتر، افزایش قابل توجه سهم شرکت از پرداختهای اینترنتی کشور و ... تنها بخشی از دستاوردهاي شرکت در سال 93 بوده است.

با سپاس بی کران از عنایات پروردگار متعال و حمایت بی دریغ شما سهامداران محترم، امیدواریم با تلاش بی وقفه تمامی مدیران و کارکنان شرکت، در سال پیش رو بتوانیم با اراده اي مستحکم و گامهایی استوارتر از پیش، با تنوع بخشی هر چه بیشتر به محصولات و خدمات شرکت بویژه در حوزه پرداخت هاي مجازي، بیش از پیش بر اعتبار نام تجاري شرکت و اعتماد مشتریان بیفزاییم.

گزیده اطلاعات

مجمع رتاپ

تاریخچه

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) با نام تجارت الکترونیک ایرانیان در تاریخ 1379.02.18 به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس و طی شماره 1379.04.08 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران ثبت و فعالیت گسترده خود را در زمینه ایجاد و توسعه شبکه های رداخت الکتنرونیکی در کشور آغاز نموده است.

به موجب تتصمیمات متخذه در مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1382.09.19 نام شرکت از تجارت الکترونیک ایرانیان به تجارت الکترونیک پارسیان تغییر و مراتب تحت شماره 32.42397 مورخ 1382.10.10 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران ثبت رسیده است. همچنین به موجب تصمیمات متخذه در جلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1389.04.26، نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و مراتب تحت شماره 32.17646 مورخ 1389.06.09 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. ضمناً شرکت در تاریخ 1389.06.16 در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته و در حال حاضر سهام آن از طریق سازمان بورس قابل داد و ستد می باشد

موضوع فعالیت شرکت پککو طبق ماده 2 اساسنامه عبارت است از:

 •  ارائه خدمات رایانه اي غیر رسانه اي و الکترونیکی کارت اعتباري و تجارت الکترونیک غیر هرمی و
 •  غیر شبکه اي در بازار داخلی و بین المللی به منظور توسعه مبادلات تجاري در بازار، در کلیه زمینه ها و ارائه خدمات پس از فروش آن
 •  انجام مطالعات و خدمات پژوهشی در فن آوري هاي رایانه اي و تجارت الکترونیک غیر هرمی و غیر
 •  شبکه اي به منظور توسعه روز افزون بازار
 •  انجام خدمات پژوهشی لازم در زمینه تولید محصولات رایانه اي غیر رسانه اي و خدمات فن آوري اطلاعات براي توسعه بازار فن آوري اطلاعات و الکترونیک و افزایش سهم شرکت در آن با استفاده از شبکه هاي رایانه اي محلی و ملی و بین المللی موجود یا با ایجاد شبکه هاي ارتباطی و فن آوري اطلاعاتی مورد لزوم
 •  انجام مراودات بین المللی لازم در جهت تولید و توسعه نرم افزارهاي رایانه اي موردنظر و توسعه بازار تجارت الکترونیک غیر هرمی و غیر شبکه اي
 •  طراحی و ایجاد سیستم هاي نرم افزاري رایانه اي غیر رسانه اي یا خرید داخلی و خارجی آنها براي انجام تجارت الکترونیکی غیر هرمی و غیر شبکه اي از جمله کارت هاي اعتباري و مبادلات الکترونیکی و توسعه آنها متناسب با فن آوري اطلاعات روز
 •  انجام هر نوع سرمایه گذاري در حوزه فن آوري اطلاعات یا مشارکت با افراد اعم از حقیقی یا حقوقی، داخل ی و خارجی به منظور تولید خدمات فن آوري اطلاعات و تأسیس شعبه یا نمایندگی در حوزه فن آوري اطلاعات در داخل کشور و خارج از آن
 •  انجام مطالعات و خدمات پژوهشی در زمینه هاي سخت افزاري و نرم افزاري شرکت و بازار تجارت الکترونیک غیر هرمی و غیر شبکه اي
 •  خرید و فروش و واردات و صادرات تجهیزات رایانه اي
 •  اقدام به هر نوع فعالیت خدمات پژوهشی و آموزشی و خدماتی در حوزه فن آوري اطلاعات و ارتباطات
 •  انجام هر گونه سرمایه گذاري از جمله سرمایه گذاري در شرکت هاي بورسی و غیربورسی و سایر
 •  محصولات عرضه شده در بازار پول و سرمایه در داخل و خا رج از کشور با رعایت مقررات بازار سرمایه

سرمایه ثبت شده

سرمایه شرکت پککو در بدو تأسیس مبلغ یک میلیون ریال (شامل تعداد 1،000 سهم به ارزش اسمی هر سهم 1.000ریال) بوده که طی چند مرحله به شرح نمایه ذیل به مبلغ 910.852 میلیون ریال(شامل تعداد 910 میلیون و852 هزار سهم به ارزش اسمی هر سهم 1.000 ریال) افزایش یافته است. همچنین بر اساس مجمع عمومی فوق العاده شرکت به تاریخ 1393.09.20 افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 910.852 میلیون ریال به میزان 100 درصد و هیأت مدیره مورخ به تصویب رسیده است. با توجه به اطلاعیه هاي مربوطه، افزایش سرمایه قبل از تشکیل مجمع عمومی عادي صاحبان سهام براي عملکرد سال مالی منتهی به1393.12.29 به ثبت خواهد رسید و سود سهام به سهامداران شرکت بر اساس آخرین سرمایه ثبت شده تعلق خواهد گرفت.

مجمع رتاپ

همچنین سهامداران داراي مالکیت بیش از 1% سهام شرکت در پایان دوره مالی منتهی به 1393.12.29و تاریخ تأیید گزارش به شرح نمایه ذیل می باشد:

مجمع رتاپ

چشم انداز:

کسب بیشترین سهم از بازار پرداخت الکترونیکی

مأموریت:

 •  ایجاد زنجیره امن پرداخت الکترونیکی با ارائه راهکارهای خلاق برای پاسخ سریع و آسان به نیاز های مشتریان با کمترین هزینه
 •  ارزش هاي بنیادین
 •  توجه به کرامت انسانی و اداي احترام به تمامی ذینفعان شرکت
 •  جوابگوئی مسئولانه به مشتریان
 •  استقرار نظام جامع شایسته سالاري و افزایش وفاداري کارکنان به سازمان
 •  راضی و خشنود نمودن سهامداران و توجه به نرخ بازده سرمایه گذاري ها
 •  تأکید بر ایجاد روابط برد- برد با مشتریان و کلیه ذینفعان
 •  ایجاد زنجیره اثر بخش و کارآمد از تأمین کنندگان
 •  لزوم توجه به صرفه جویی در مصرف منابع
 •  کاهش هزینه ارائه خدمات به مشتریان
 •  تأکید بر توسعه اشتغال مؤثر در جامعه اعم از مستقیم و غیرمستقیم
 •  رعایت مصالح مصرف کنندگان از طریق پشتیبانی مطلوب و ارائه خدمات گسترده به دارندگان و پذیرندگان کارت
 •  ورود به بازارهاي جهانی
 •  نزدیک نمودن تکنولوژي و کیفیت محصولات و خدمات شرکت به استانداردهاي جهانی
 •  یکسان سازي گفتار و عملکرد در راستاي سیاست هاي مشتري مداري
 •  كیفی سازي محصولات و خدمات شرکت
 •  پیشگامی در نوآوري و قابلیت انعطاف
 •  افزایش مستمر کارائی و اثر بخشی سازمان
 •  رویکرد توسعه مبتنی بر ایجاد سازمانی دانش محور
 •  سازگاري با راهبردهاي نظام جمهوري اسلامی ایران
 •  یادآوري و تأکید مستمر بر کار گروهی و پرهیز از خودمحوري در بین افراد سازمان
 •  ایجاد سازمان استراتژي محور در سطح کل شرکت
 •  نگاه جهانی همراه با حفظ منافع ملی

افتخارات کسب شده شرکت پککو در سال 93

 •  کسب رتبه 229 در جمع 500 شرکت برتر کشور از نظر میزان فروش / درآمد (بر اساس اطلاعات سال مالی 92 ) ، بر اساس آخرین رتبه بندي انجام شده توسط سازمان مدیریت صنعتی در سال 93 و قرارگیری در بین 5 شرکت برتر از نظر "رشد سریع" در بین صد شرکت سوم برتر کشور
 •  دریافت گواهینامه 27001 ISO در حوزه امنیت اطلاعات از شرکت CIS کشور اتریش بعنوان نخستین شرکت PSP دریافت کننده این گواهینامه در کشور
 •  احراز رتبه اول در ششمین جشنواره ملی بهره وري در بین شرکت هاي ارزیابی شده در گروه رایانه
 •  قرارگیري در جمع 10 شرکت PSP برتر آسیا و احراز رتبه 52 شرکت هاي PSP در جهان

برنامه هاي آینده شرکت

در راستاي تحقق چشم انداز مطلوب شرکت در افق 97 و به منظور نیل به اهداف استراتژیک شرکت در سال 94، برنامه ریزي هاي متعددي صورت پذیرفته که نتایج آن در قالب یک برنامه عملیاتی جامع استخراج شده و پس از تصویب در دستور کار واحدهاي سازمانی ذیربط قرار گرفته است. از مهم ترین پروژه هاي پیش بینی شده در برنامه عملیاتی شرکت در سال 94 می توان به موارد ذیل اشاره نمود که ذیل هر یک تعداد قابل توجهی زیرپروژه تعریف شده است :

پروژه هاي زیرساختی

پیاده سازي استانداردها و ارتقا امنیت خدمات فناوري اطلاعات

با توجه به سرعت غیرقابل انکار در تغییرات فناوري ها از یک سو و رشد پذیرش و نفوذ بانکداري

الکترونیکی و پرداخت هاي الکترونیکی در کشور از سوي دیگر، خطر تهدید امنیت اطلاعات و نیز

امکان سوء استفاده و وقوع حادثه امنیت اطلاعات همواره در کمین شرکت هاي پرداخت الکترونیک

است. لذا نیاز به بکارگیري و پیاده سازي آخرین استانداردهاي امنیتی جهت ارتقا امنیت اطلاعات

شرکت و حفظ داده هاي ارزشمند ذینفعان امري اجتناب ناپذیر بوده و از این رو اجراي این پروژه در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

ارتقاء زیر ساخت هاي سخت افزاري فناوري اطلاعات

بروزآوري و بکارگیري سخت افزارهاي فناوري اطلاعات با قابلیت بالا یکی از مهمترین عواملی است

که فقدان آن موجب خواهد شد که شرکت نتواند خدمات و سرویس هاي خود را به طور مطلوب و در زمان مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد که این امر موجبات نارضایتی و رویگردانی مشتریان از بکارگیري خدمات و محصولات پککو را در پی خواهد داشت، لذا بکارگیري از زیر ساخت هاي سخت افزاري مناسب و با ظرفیت بالا و بروز آوري آن ها با توجه به آخرین دستاوردهاي این حوزه در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

ارتقاء زیر ساخت هاي نرم افزاري فناوري اطلاعات

هرچند در حوزه نرم افزاري شرکت پروژه هاي مختلفی را در سال 93 به اجرا در آورده با توجه به

شتاب بالاي تکنولوژي در بازار پرداخت الکترونیک، لزوم بهره گیري از آخرین تکنولوژي ها و زیر ساخت هاي نرم افزاري مناسب و توسعه آن ها با توجه به کشش بازار امري اجتناب ناپذیر است لذا شرکت به منظور حفظ جایگاه خود می باید ارتقاء زیر ساخت هاي نرم افزاري فناوري اطلاعات خود را همواره در دستور کار قرار دهد.

پروژه هاي توسعه اي

توسعه کارکردهاي داراي ارزش افزوده و خدمات قابل ارائه بر روي کانال هاي پذیرش

یکی از عواملی که موجب متمایز شدن پککو از دیگر رقباي خود می شود توجه مستمر به توسعه کارکردهاي داراي ارزش افزوده و خدمات قابل ارائه بر روي کانال هاي پذیرش پککو است، به طوریکه مشتریان نتوانند خدمات و مزیت هاي رقابتی ارائه شده از جانب پککو را در دیگر شرکت هاي خدمات پرداخت دریافت نمایند. هرچند قرار گرفتن در چنین جایگاهی با رویکرد مورد اشاره امر دشواري است، لذا با توجه به رقابت فشرده در صنعت پرداخت گام برداشتن در چنین مسیري براي حفظ و ارتقاء جایگاه پککو امري اجتناب ناپذیر است.

توسعه و گسترش بستر پرداخت همراه با بهره گیري از فناوري نوین پرداخت همراه

امروزه به جرأت می توان ادعا نمود که تلفن همراه تبدیل به یکی از اجزاي جدایی ناپذیر زندگی افراد شده است و یکی از حوزه هاي مهمی که نقش تلفن همراه روز به روز در آن پررنگ شده و رقابت شدیدي به منظور حضور در این عرصه از سوي بازیگران مختلف مشاهده می شود، استفاده از تلفن همراه در صنعت بانکداري و پرداخت همراه می باشد از این رو شرکت پککو به منظور حضور موفق در این عرصه و کسب سهم مناسب بازار در این حوزه می باید با بهره گیري و انتخاب بهترین فناوري هاي نوین پرداخت همراه، خدمات خود را با کیفیت متمایز و برتر به مشتریان ارائه نماید.

پیاده سازي نظام انگیزشی پذیرندگان پارسیان

از آنجایی که مشتریان هر سازمان منافع متفاوتی را براي سازمان مربوطه ایجاد می کنند، لذا سازمان ها براي بقاء و رشد خود به ناچار می باید با ایجاد مزیت رقابتی براي مشتریان و با استفاده از بازاریابی رابطه مند به رتبه بندي مشتریان خود اقدام نموده و با توجه به ارزشی که مشتریان براي آن ها ایجاد می نمایند خدمات داراي ارزش افزوده خود را به ایشان ارائه نمایند. در همین راستا شرکت پککو با هدف حفظ و توسعه مشتریان و با رویکرد نظام مندکردن ارائه خدمات، تسهیلات و مشوق ها قابل ارائه به ذینفعان اجراي پروژه پیاده سازي نظام انگیزشی پذیرندگان پارسیان را در دستور کار خود قرار داده است.

پیاده سازي برنامه وفاداري پککو

با توجه به فضاي رقابتی موجود جهت جذب مشتریان در صنعت پرداخت الکترونیک و حرکت رقبا به سوي اجراي برنامه هاي وفاداري، براي باقی ماندن در محیط رقابتی، شرکت می باید مزایاي رقابتی را در ذهن مشتریان به صورت یک برنامه وفاداري ایجاد نموده و مشتریان را متعهد به انتخاب مجدد کالا یا خدمات خود نماید. از آنجایی که طرح برنامه وفادراي پککو تهیه گردیده است، پیاده سازي و اجراي آن جهت حفظ مشتریان و ایجاد درآمد، با توجه به آمادگی بازار و شرکت ها براي اجراي پروژه هاي وفاداري بسیار مهم بوده که این امر با توجه به امکان تأمین سیستم هاي نرم افزاري مورد نیاز در داخل شرکت و توانمندي مالی و اقتصادي مناسب شرکت دور از دسترس نخواهد بود.

پیاده سازي نظام توزیع مناسب و همگون خدمات شرکت در کشور

گسترش جغرافیایی و تنوع فرهنگی در مناطق تحت پوشش برخی از نمایندگی ها سبب آن شده که خدمات ارائه شده توسط آن نمایندگی ها از توزیع مناسب و همگون در سطح مناطق تحت پوشش برخوردار نباشد. توجه به این امر از یک سو و بالا رفتن فرهنگ استفاده از ابزارهاي پرداخت و کشش بازار براي پذیرش ابزارهاي پذیرش فعلی و نوین صنعت پرداخت از سوي دیگر لزوم اجراي پروژه هایی که بتواند توزیع مناسب و همگون سطح خدمات را در تمامی استان ها و به خصوص استان هاي مهم تضمین نماید، براي شرکت پککو امري اجتناب ناپذیر است و از این رو اجراي آن در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

ترازنامه:

مجمع رتاپ

صورت سود و زیان:

مجمع رتاپ

مجمع رتاپ


آدرس وبسایت شرکت:

http://www.pec.ir/


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.