تعداد بازدید : ۱۹۰۸
کد خبر : ۱۵۶۲۸۸
۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۴

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت صنایع لاستیکی سهند عمده ترین دلایل بازنگری پیش بینی سود هر سهم سال 1394 خود را در گزارش شفاف سازی به شرح ذیل اعلام نموده :

1. با توجه به وجود برخی مشکلات پیش آمده در ماشین آلات و تجهیزات انتقالی از کارخانه تهران و همچنین جهت ارتقاء کیفیت محصولات و به حداقل رساندن محصولات برگشتی ، این شرکت در شش ماهه سالجاری اولویت اصلی خود را ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی قرار داده و پس از رفع مشکلات موجود توانسته 983 تن تولید بودجه شده خود را محقق نماید .لذا با توجه به رفع موانع مذکور تولید 1.317 تن برای 6 ماهه دوم سال جاری امکان پپذیر می باشد.

2. در خصوص میزان فروش نیز به استحضار می رساند با توجه به توضیحات بند 1 در خصوص کاهش میزان تولید ، این روند به میزان فروش در شش ماهه اول نیز تاثیر مستقیم داشته و پیش بینی می گردد با توجه به رفع مشکلات در تولید و وجود تقاضا برای محصولات این شرکت طبق اطلاعات سنوات گذشته ، فروش حدود 180 میلیارد ریالی در شش ماه دوم دور از دسترس نمی باشد.

3. در خصوص تحقق 38 درصدی سود پیش بینی شده در شش ماهه اول باستحضار میرساند با توجه به افزایش میزان تولید و به تبع آن کاهش بهای تمام شده تولید و همچنین افزایش میزان فروش تحقق سود پیش بینی شده در شش ماهه دوم نیز دور از دسترس نمی باشد.

یاحق
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
بسمه تعالی
لاستیک سهند حقه باز شیاد....
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: