تعداد بازدید : ۱۸۶۲
کد خبر : ۱۵۶۲۸۸
۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۴

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت صنایع لاستیکی سهند عمده ترین دلایل بازنگری پیش بینی سود هر سهم سال 1394 خود را در گزارش شفاف سازی به شرح ذیل اعلام نموده :

1. با توجه به وجود برخی مشکلات پیش آمده در ماشین آلات و تجهیزات انتقالی از کارخانه تهران و همچنین جهت ارتقاء کیفیت محصولات و به حداقل رساندن محصولات برگشتی ، این شرکت در شش ماهه سالجاری اولویت اصلی خود را ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی قرار داده و پس از رفع مشکلات موجود توانسته 983 تن تولید بودجه شده خود را محقق نماید .لذا با توجه به رفع موانع مذکور تولید 1.317 تن برای 6 ماهه دوم سال جاری امکان پپذیر می باشد.

2. در خصوص میزان فروش نیز به استحضار می رساند با توجه به توضیحات بند 1 در خصوص کاهش میزان تولید ، این روند به میزان فروش در شش ماهه اول نیز تاثیر مستقیم داشته و پیش بینی می گردد با توجه به رفع مشکلات در تولید و وجود تقاضا برای محصولات این شرکت طبق اطلاعات سنوات گذشته ، فروش حدود 180 میلیارد ریالی در شش ماه دوم دور از دسترس نمی باشد.

3. در خصوص تحقق 38 درصدی سود پیش بینی شده در شش ماهه اول باستحضار میرساند با توجه به افزایش میزان تولید و به تبع آن کاهش بهای تمام شده تولید و همچنین افزایش میزان فروش تحقق سود پیش بینی شده در شش ماهه دوم نیز دور از دسترس نمی باشد.

یاحق
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
بسمه تعالی
لاستیک سهند حقه باز شیاد....
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
رستگاری بدون هیجان‌زدگان!
بورس تهران توانسته طی معاملات ابتدایی امروز خود، به مرز ۴۰۰ هزار واحدی نزدیک شود.