کد خبر : ۱۶۴۴۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه، همفری هتون ضمن بازدید از سازمان بورس طی جلسه‌ای با محمد فطانت رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار درباره همکاری‌های بیش‌تر در آینده نزدیک گفت‌وگو کرد.

مدیر عامل بخش خاورمیانه شرکت دیلویت در این بازدید اظهار کرد: بازار سرمایه ایران پتانسیل بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری دارد و شرکت دیلویت علاقه‌مند است تا با افتتاح دفتر نمایندگی در ایران در بازار سرمایه ایران خدمات مالی ارائه دهد.

طی این جلسه درباره اوضاع اقتصادی در جهان و بازارهای جهانی مباحثی مطرح شد و چگونگی ارتقاء بازار سرمایه ایران از طریق همکاری با شرکت دیلویت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

هتون با مباحث حاکمیت شرکتی، تجدید ساختار شرکت ها و ادغام ، جذابیت‌های سرمایه‌گذاری خارجی، استانداردهای حسابرسی و نحوه ارسال گزارش‌دهی شرکت‌ها در بازار سرمایه ایران آشنا شد.

محمد فطانت رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز عنوان کرد: سازمان بورس بسیار مشتاق است تا با بازارهای جهانی و اقتصادهای بین‌المللی ارتباط برقرار کند؛ به عنوان مثال پیوستن ایران به آیسکو پس از لغو تحریم‌ها، یکی از اقداماتی بود که بازار سرمایه ایران را یک گام به بین‌المللی شدن نزدیک‌تر کرد.

شرکت دیلویت، بزرگترین شرکت خدمات حرفه‌ای در جهان است، که در کنار شرکت‌های پرایس واتر هاوس کوپرز، ارنست اند یانگ و کی‌پی‌ام‌جی به‌عنوان یکی از چهار مؤسسه بزرگ حسابرسی جهان شناخته می‌شود.

شرکت دیلویت در سال ۱۸۴۵ توسط ویلیام ولش دیلویت، در شهر لندن تاسیس شد. امروزه دفتر مرکزی این شرکت در ساختمان جی‌ئی، واقع در شهر نیویورک، ایالات متحده آمریکا مستقر است.

امروزه شرکت دیلویت خدماتی هم‌چون حسابرسی، مشاوره، مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری، مشاور مدیریت و مشاوره مالی را در بیش از ۱۵۰ کشور ارائه می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: